Część z nas po prostu nie wyobraża sobie życia bez prostownicy, a raczej bez idealnie gładkich włosów. Cóź, tak już jest i nie mamy zamiaru przekonywać Was, że to coś złego (po prostu zawsze pamiętajcie o dobrych produktach do termoochrony). Ale warto jest czasem dla odmiany pokazać się w kręconych lub lekko falowanych włosach.

ZOBACZ TEŻ: MAFFASHION W ZIELONYCH WŁOSACH SPEŁNIA SWOJE NAJWIĘKSZE MARZENIA

Dzięki prostownicy możesz wykonać trzy niezwykle efektowne fryzury!

Beachy Waves

Fale Beach Waves są bardzo proste do stworzenia, dzięki prostownicy. Rób to tak jakbyś stosowała zwykłą lokówkę. Wystarczy, że podzielisz włosy na pasma i każde z nich owiniesz wokół wewnętrznych płytek urządzenia (odczekaj tylko 3-4 sekundy).

Crazy Crimps

Podziel włosy na kilka części i z każdej z nich stwórz 7-8 drobnych warkoczy. Następnie przesuwaj delikatnie prostownicę po każdej plecionce. Gdy zrobisz tak ze wszystkimi warkoczami, po prostu je rozplącz i przeciągnij palce po włosach. I gotowe!

ZOBACZ TEŻ: MARTA ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA ŻEGNA SWOJE DŁUGIE WŁOSY? FANI NIE SĄ ZACHWYCENI

Faux Bangs

Zrób wysokiego koka i wypuść z niego końcówki włosów. Swobodnie spadające pasma przesuń na czoło, następnie użyj prostownicy, by ładnie je wygładzić i równomiernie rozprowadzić na całym czole. Dzięki tej sztuczce możesz cieszyć się grzywką zawsze, kiedy tylko masz na to ochotę.

Spróbujecie?