Agata Trzebuchowska, gwiazda filmu Ida, na rozdaniu Złotych Globów pojawiła się w kreacji, która podzieliła internautów.

Jedni zachwycali się skromnym lookiem aktorki, inni nie mogli patrzeć na rozkloszowaną sukienkę i baleriny.

Czytaj: Co mogła założyć Agata Trzebuchowska na Złotych Globach?

Okazuje się, że na gali Agata pojawiła się ubrana w specjalnie dla niej zaprojektowanej sukience marki Horror!Horror!.

Suknię o klasycznym fasonie uszyto z czarnej, kaszmirowej tkaniny. Matowa czerń przełamana została połyskliwą, grubą satyną użytą do wykończenia dekoltu. Głęboko wycięte plecy niestety nie zostały uwiecznione na zdjęciach. Sięgająca nad kostkę spódnica była podtrzymywana przez halkę. Stylizacja została uzupełniona balerinkami i dyskretną, złotą biżuterią – ażurową bransoletką i dwukolorowym pierścionkiem.

Czytaj: Jak Agata Trzebuchowska z Idy wypadła na Złotych Globach?

Suknia powstawała w zawrotnym tempie, Agata wybrała finalny projekt spośród kilkunastu propozycji. Pracując nad sukienką dla Agaty chciałam osiągnąć efekt ubrania, a nie przebrania i zaakcentować niezwykłą aurę jaka otacza Agatę. Sukienka podkreśla jej delikatność, dziewczęcość i naturalną elegancję. Sukienka Agaty jest kwintesencją stylu marki Horror!Horror! – klasyczna, a jednocześnie nieco buntownicza i całkowicie współczesna. Jestem niezwykle dumna i szczęśliwa, że mogłam współpracować z Agatą i być przez to częścią tak prestiżowego wydarzenia

– powiedziała założycielka marki Horror!Horror!, Olga Mikołajewska.

Jak Wy określilibyście sukienkę Agaty? Rzeczywiście jest tak straszna, jak oceniają ją niektórzy?

Projektantka o sukni Agaty Trzebuchowskiej ze Złotych Globów