Premiera kinowej wersji serialowego przeboju „Seks w Wielkim Mieście” to dla wielu osób wydarzenie bardziej związane z modą niż z kinem. Faktem jest, że dla wszystkich miłośników pięknych ubrań i dodatków produkcja będzie stanowiła nie lada gratkę.

Wiedzą o tym światowej sławy projektanci, którzy aktorki grające w filmie zasypali wprost propozycjami kreacji, w których te mogłyby pojawić się na premierze.

Najwięcej ofert dostała Sarah Jessica Parker – The Mirror twierdzi nawet, że jedna ze znanych marek próbowała przekupić ją dwoma milionami funtów, inna natomiast obiecała ubierać jej syna do końca życia.

The Mirror twierdzi, że koleżanki Sarah z planu są zazdrosne o nieporównywalnie większe zainteresowanie, jakim obdarzana jest aktorka. Kim Catrall, Kristin Davis i Cynthia Nixon zagroziły ponoć, że nie przybędą na premierę w Nowym Jorku.

„Pomiędzy nimi jest chora rywalizacja – przeżywają to, która będzie co nosiła i jaki projektant je ubierze. Pilnują tego jak największego sekretu, jednocześnie podpytując innych, co będzie miała na sobie reszta. To prostu szalone” – twierdzi źródło.

Jedno jest pewne – podczas premiery będzie na co patrzeć.