Harper’s Bazaar prezentuje w najnowyszym wydaniu magazynu sesję zdjęciową z udziałem wielkich nazwisk, inspirowaną filmami Mike’a Nicholsa.

Scenę z Absolwenta odgrywają Diane von Furstenberg oraz Prabal Gurung. Zgodnie z filmowym pierwowzorem, to Diane przypadła rola uwodzicielki – w oryginale pani Robinson wodzącej na pokuszenie delikatnego Dustina Hoffmana.

Widziałem Diane rozebraną. O co więcej mógłbym prosić? – opowiedział o tym doświadczeniu Gurung. Projektantka zripostowała, że uwiedzenie Prabala było łatwe.

Marc Jacobs i Winona Ryder wystąpili jako małżeństwo w średnim wieku przeżywające kryzys. Odtworzyli postacie z filmu Kto się boi Virginii Wolf? opartej na sztuce Arthura Millera.

Ryder, która musiała krzyczeć na Jacobsa, miała z tym niejaki kłopot: Trudno było mi na niego krzyczeć, bo cały czas mogłam tylko myśleć o tym, jak bardzo go uwielbiam. Mimo tych trudności aktorce udało się odegrać scenę. Marc Jacobs poradził sobie bez problemu: Oglądałem ten film około stu razy. [Bohaterów] Georga i Marthę mam wytatuowanych na ramieniu.

Która z par podoba się Wam bardziej?