Show Project Runway ma swoje wierne grono fanów, którzy nie tylko z niecierpliwością wyczekują każdego kolejnego odcinka, ale też doskonale pamiętają projekty z poprzednich sezonów i potrafią poziom trafnie porównać.

Szósty sezon programu niemal od samego początku zbiera cięgi na forach i portalach piszących o modzie. Słów krytyki nie szczędzą też amerykańscy bloggerzy – wszyscy zgodnie twierdzą, że to najsłabszy dotychczas sezon i jeśli kolejny będzie na podobnym poziomie, to lepiej całą sprawę zakończyć.

Redaktorzy kilku poczytnych amerykańskich portali zwracają uwagę na to, że kilku naprawdę dobrych projektantów odpadło stosunkowo wcześnie, mimo, że ich projekty w danej konkurencji wcale nie były najgorsze. W programie natomiast wciąż pozostają osoby, których kreacje wyróżniają się jedynie… nijakością. Całość jest na poziomie zdecydowanie niższym, niż poprzednie sezony.

Krytyki nie uniknęła również osoba Heidi Klum – wielu komentujących twierdzi, że modelka próbuje podnieść oglądalność swoimi coraz bardziej złośliwymi wypowiedziami.

Oglądacie ten program? Jeśli tak, to czy zgadzacie się z wypowiedziami Internautów?

Więcej na temat obecnego sezonu znajdziecie tutaj.