Priyanka Chopra jest znana ze swojej powalającej urody i czarnych włosów, które onieśmielają wszystkich naokoło. Tymczasem ostatnie 2 miesiące były dla niej dość zawrotne. Nie dość, że zaobrączkowała jednego z najgorętszych kawalerów w show biznesie (Nick Jonas), to jeszcze pojechała w luksusową podróż poślubną na Karaibów, skąd wróciła… z blond włosami.

ZOBACZ TEŻ: PIĘĆ OKŁADEK VOGUE INDIA NA PIĄTĄ ROCZNICĘ MAGAZYNU

Zdjęcie gwiazdy pojawiło się na jej instagramie zaledwie 2 dni temu, a już doczekało się ponad 2 milionów polubień! Priyanka tym zdjęciem odniosła się do popularnego wyzwania w sieci #10yearschallangephoto. Jednak zamiast zamieścić stare zdjęcie wraz z nowym, opublikowała jedynie najnowsze zdjęcia, na którym widać jej nowy kolor włosów.

Włosy są ewidentnie rozjaśnione, a końcówki mają piękny odcień blondu. Generalnie widać, że gwiazda zmieniła nie tylko włosy, lecz także stylówkę – nosi jeansy z wysokim stanem oraz żółtą, musztardową koszulę skórzaną, która odsłania jej brzuch.

ZOBACZ TEŻ: PRIYANKA CHOPRA – TO DO NIEJ NALEŻAŁ CZERWONY DYWAN NA GALI EMMY!

Zdjęcie podpisała dość melancholijnie, słowami:

Przez ostatnie 10 lat tyle się zmieniło! Nie tylko moje włosy przeszły trasformację czy moje ubrania (mam teraz też męża!), ale też moje postrzeganie świata. Zmieniło się również to, jak rozumiem samą siebie. Przez ostatnie 10 lat zrozumiałam, że ciekawość świata sprawiła, że dojrzałam i stałam się tym, kim jestem dzisiaj.

Jak Wam się podoba Priyanka w nowym kolorze?