Hmmm… Nie będzie przesadą stwierdzenie, że w ostatnich miesiącach w rodzinie Lewandowskich to mała Klara skupia na sobie największa uwagę. Na dalszy plan zeszł Anna Lewandowska i jej problemy z hejterami, a także sukcesy Roberta… Uwaga mediów skupiona jest przede wszystkim na córeczce pary.

I tak dzięki temu fani na bieżąco mogą śledzić każde nowe zdjęcie małej i informacje o niej. Nie da się ukryć, że ułatwieniem są tu relacje Ani, które ostatnio coraz częściej pojawiają się na jej Instagramie.

Tak, trenerka nie stroni od pokazywania córeczki. Ostatnio świeżo upieczona mama pokusiła się nawet o fotki prezentów, które dostała Klara… I oczywiście wywołała tym samym burze.

Jak się okazuje, do kolekcji drogich wózków Klary dołączył właśnie kolejny! Przypomnijmy, że Anna wozi swoją córeczkę m.in. w dwóch wózkach Cybex. Teraz do dyspozycji trenerka będzie miała jeszcze jeden… Tak – mowa oczywiście o wózkach, których prognozowane przez hejterów ceny rozgrzały kilka tygodni temu atmosferę dyskusji wokół Lewandowskich.

Nie był to jedyny prezent, który ostatnio na Instagramie zaprezentowała mama Klary. Drugim był przeuroczy zestaw sportowych ubrań dla maluszka od Nike.

ZOBACZ TEŻ: Słodziak! Klara Lewandowska zaliczyła właśnie instadebiut na murawie

Nie dziwimy się zachwytowi fanów…