Było co oglądać na premierze Seksu w wielkim mieście 2 i wcale nie chodzi nam o film.

Mowa rzecz jasna o kreacjach, w których zaprezentowały się gwiazdy – w końcu na jeden z najmodniejszych filmów wypada przyjść w czymś, co co najmniej rzuca na kolana.

A czy rzuciło?

 

Sarah Jessica Parker postawiła na najbardziej zwracający uwagę kolor – w końcu to największa gwiazda.

Kreacja pochodzi z domu mody Valentino, z tegorocznej wiosennej kolekcji. Niestety, miłośnicy mody byli zachwyceni – jakim cudem filmowa Carrie, uwielbiająca sandały na obcasie, wybrała czółenka?

Cynthia Nixon prezentowała się najskromniej, ale zarazem najdostojniej. Pomogła jej w tym czarna, niezwykle szykowna kreacja Carolinny Herrery. Wspaniała suknia była nieco przytłoczona kolorami koleżanek z planu, ale ten fason sam się wybronił – to nieprzemijalna klasyka.

Kristin Davis wybrała róż i co w wydaniu cukierkowym. Wygrała, bo jej dziewczęca uroda zyskuje w takich stylizacjach. Kreacja pochodzi z domu mody Jean Desses. Wyglądu dopełniały dodatki w kolorze srebra – m.in. szpilki od Louboutina.

Kim Cattrall w sukni projektu Naeem Khana przywołała glamour w stylu retro. Projektant wykorzystał jeden ze swoich ulubionych motywów – złote kwiaty. Kreacji nie znajdziemy w najnowszych kolekcjach Khana, co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkową.

Pozostałe gwiazdy:

Jessica Szohr w Willow (Jesień 2010)

Jennifer Love-Hewitt w Hervé Léger by Max Azria (kolekcja Resort 2010)

Whitney Port w Moschino (Wiosna 2010)