22 listopada w warszawskim Patio Kredytowa 9 odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego RESORT 2023. Projektant zabrał zgromadzonych gości w podróż po wyjątkowych i kobiecych projektach. Najnowszą kolekcję Resort 2023 oglądały klientki projektanta, przyjaciele, przedstawiciele mediów oraz gwiazdy i osobowości medialne. Wśród zgromadzonych gości pojawiły się między innymi: Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska, Maria Dębska, Ada Fijał, Natasza Urbańska, czy Zofia Ślotała. W stylizacjach gwiazd zdecydowanie królowała elegancka czerń. Była też ona kolorem dominującym w kolekcji RESORT 2023.

Czarny jest kolorem, na którym projektanci uwielbiają pracować, bo ma szykowny charakter i artystyczny wydźwięk. Takie też są oczekiwania naszych klientek, których potrzeb słucham z uwagą. Z drugiej strony czarny jest najtrudniejszym kolorem do pracy, jest wyzwaniem dla projektanta, ponieważ dużo łatwiej jest zrobić widoczną suknię w kwiaty, niż czarną, która będzie zauważona i zapamiętana – mówi Dawid Woliński.

Jak czytamy w informacji prasowej, w kolekcji Resort 2023 Dawida Wolińskiego nie zabrakło luksusowych tkanin: wełny z domieszką jedwabiu sprowadzanej znad Como, różowych i srebrnych cekinów – drobnych na siatce lub nieco grubszych w połączeniu z jedwabnym welurem, z którego wykonane są także suknie wieczorowe, czy elegancki garnitur w ciemnej zieleni. W kolekcji pojawiają się róże, choć nie stanowią o niej, są jedynie dodatkiem.  To, co pokazuję od lat, co jest DNA marki DAWID WOLINSKI, jest uniwersalną klasyką, która trafia do szafy kobiety na wiele lat, ale nadal jest „in fashion”. Nie staram się być supertrendy, ale zawsze dbam o moje klientki i słucham potrzeb kobiet. To nigdy się nie zmieni – mówi projektant Dawid Woliński.

 

Podczas prezentacji najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego gościom serwowano pyszną, aromatyczną kawę. Partnerem tego modowego wydarzenia był WMF, producent ekspresu automatycznego o wyjątkowym designie. Designerskie ekspresy do kawy WMF przygotowują kawę dostosowaną do naszych potrzeb, spersonalizowaną i – tak jak moda – działają na zmysły. To jest spójne z tym co robię. Jeden łyk kawy może zmienić twój dzień, tak jak dobra kreacja – mówi Dawid Woliński.

WMF Perfection 880L to łatwy w obsłudze, intuicyjny ekspres ze szklanym panelem dotykowym, który umożliwia pełne spersonalizowanie napojów. Precyzyjna ekstrakcja kawy z opatentowanym rozwiązaniem AROMA PERFECTION sprawia, że jest to urządzenie najwyższej jakości. Wszystkie niezbędne informacje, dotyczące WMF Perfection 880L, znajdziecie TUTAJ.

Dawid Woliński_Resort2023

Dawid Woliński_Resort2023

Mat.sponsorowany