W Domu Mody Klif w sklepie sygnowanym marką urządzono showroom, w którym dziennikarki modowe, stylistki, celebrytki i influencerki mogły zobaczyć co już niebawem będzie można włożyć na chłodniejsze wieczory. Według projektantów marki jesień należeć będzie do motywów zwierzęcych typu cętki i wężowe skóry oraz do printów kwiatowych w rozmiarze XL.

Marka, która istnieje na świecie od 62 lat, zadebiutowała w Polsce w zeszłym roku. Dziś na swojej pierwszej oficjalnej prezentacji skradła serca polskich trendsetterek. Spotkanie prowadziła dziennikarka i blogerka Dorota Michałowska, a pojawili się na nim m.in. Karolina Szostak, Katarzyna Zdanowicz, Odeta Moro, Anna Licińska z mamą (obie wystąpiły w sukienkach Joseph Ribkoff), Ewa Pacuła, Magdalena Antosiewicz, Joanna Majstrak, Maria Niklińska, łukasz Kędzior – Lukebook, Magdalena Daszkiewicz – youtuberka i autorka Projektu 5D, Anna Markowska, Joanna Kurowska i inni.

Premiera kolekcji Joseph Ribkoff
Fot. AKPA. Dorota Michałowska i Łukasz Kędzior Lukebook

Joseph Ribkoff oferuje bardzo atrakcyjne jakościowo kolekcje dla kobiet prowadzących intensywny styl życia. Projekty odzwierciedlają dogłębne zrozumienie trendów w modzie oraz preferencji klientek. Marka rozwija się dzięki konsekwencji takiej jak zawieranie w każdej kolekcji propozycji w klasycznych kolorach – czerni i bieli, ale także odważnym wzorom, jak kwiaty, motywy zwierzęce, czy kropki. W prezentowanej na najbliższy sezon kolekcji każda kobieta znajdzie coś dla siebie bez względu na rozmiar czy okoliczność. Dodatkowym atutem jest fakt, że Joseph Ribkoff to doskonały kompan w podróży – nie dość, że proponuje stylizacje na każdą okazję – do biura, w rejs statkiem, czy wieczorną galę, to ubrania… po prostu się nie gniotą.

Premiera kolekcji Joseph Ribkoff
Fot. AKPA. Ewa Pacuła w stylizacji Joseph Ribkoff

Premiera kolekcji Joseph Ribkoff
Fot. AKPA. Karolina Szostak w letniej stylizacji

Premiera kolekcji Joseph Ribkoff
Fot. AKPA. Katarzyna Zdanowicz – prezenterka TVN24

Premiera kolekcji Joseph Ribkoff
Fot. AKPA. Magdalena Antosiewicz w stylizacji Joseph Ribkoff

Materiał promocyjny