Znacie to? Wakacje już tuż tuż, a razem z nimi upragniony sezon bikini. Właśnie… Sezon bikini… Dla niektórych potrafi być on prawdziwą zmorą, szczególnie gdy czasu na przygotowanie się do niego jest już naprawdę mało. Co zrobić w takiej sytuacji? Jeśli tylko macie na to 14 dni, macie szansę zmniejszyć jeszcze pozimową oponkę.

ZOBACZ TEŻ: Czy poniedziałek to aby na pewno najlepszy dzień na rozpoczęcie diety?

Jeśli to właśnie ona staje Wam na drodze do cieszenia się w pełni swoim ciałem i pewnością siebie, możecie spróbować intensywnie powalczyć o jej zmniejszenie. Jak?

Pierwszym punktem powinno tu być odnalezienie powodu jej powstania. Często jest to po prostu kiepska, źle zbilansowana dieta. Problemem może tu być np. złe łączenie ze sobą składników, korzystanie z mocno przetworzonych produktów, ale też zwyczajne podjadanie… W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem może okazać się przejście na dietę pudełkową.

Czym jest dieta pudełkowa

Są świeże, codziennie przygotowywane, odpowiednio zbilansowane posiłki. Są one dostarczane w postaci gotowych dań wprost do Waszych domów. Pozwalają doskonale kontrolować ilość spożywanych w ciągu dnia kalorii. Co więcej, są idealnym rozwiązaniem dla tych z Was, które nie przepadają za gotowaniem albo zwyczajnie nie mają czasu ani na nie, ani na każdorazowe analizowanie produktów w czasie zakupów.

To, na czym musicie się skupić decydując się na dietę w tym wydaniu, to wybór sprawdzonego dostawcy i odpowiedniego jadłospisu.

Jeśli mieszkacie w Warszawie, idealnym rozwiązaniem będzie dla Was Shapebox! Dlaczego?

Po pierwsze – powstaje pod okiem specjalistów. Nad projektem czuwa redaktor naczelna magazynu Shape Edyta Litwiniuk i zespół współpracujących z nią dietetyków.

Po drugie – w ofercie znajdziecie aż trzy opcje jadłospisów (Dieta Fish in Water, VegEnjoy i Optimal). Dodatkowo każda z nich występuje w kilku wariantach kalorycznych – od 1000 kcal do 2000 kcal – w zależności od zapotrzebowania i efektu, których chcecie uzyskać.

ZOBACZ TEŻ: Emily Skye inspiruje mówiąc całą prawdę o swojej ciąży

Po trzecie – jadłospis na każdy dzień to aż pięć starannie przygotowanych posiłków. Znalazły się między nimi dwa śniadania, obiad, podwieczorek i kolacja.

Jeśli wiecie, że dieta pudełkowa może nie być dla Was, a równocześnie jesteście fankami świeżych, naturalnych soków i mieszkacie w Warszawie idealnym rozwiązaniem będą soki Shapejuice Natura Cold Press. Możecie stosować je jako np. trzydniowy detoks organizmu albo jako uzupełnienie swojej zdrowej diety. Bazą jest tu zestaw 6 butelek soków dziennie. Możecie skomponować go oczywiście tak, by jak najlepiej pasował do Waszych oczekiwań i potrzeb.

Z taką pomocą bez problemu pozbędziecie się uciążliwej oponki w 14 dni!

Informacje o diecie pudełkowej znajdziecie na stronie Shapebox.pl, a o sokach na stronie Juice.shape.pl.