Październik to dla studentów czas powrotu na studia. Zobacz modne torby wybrane przez Anię Przybylską i Limango.pl, które świetnie sprawdzą się na uczelni.

Studenci mogą się cieszyć wakacjami miesiąc dłużej, jednak już najwyższa pora, aby zapomnieć o słońcu i plaży, a skupić się na ułożeniu planu zajęć i zaopatrzeniu w niezbędne akcesoria. Zmiana sezonu letniego na jesienny to także zmiana garderoby – zakładamy płaszcze i cięższe buty. Dla każdej studentki na pewno niezbędna będzie pakowna torba, która pomieści wszystkie książki i notatki, a nawet laptopa.

Współczesna studentka chce być nie tylko pilna, ale i modna – dlatego wybór odpowiedniej torby to dla niej ważna sprawa. Z pomocą przychodzi Limango.pl, które przygotowało ciekawą ofertę torebek.

Na sezon jesień-zima marka David Jones proponuje różnorodność form i kolorów. Oprócz klasycznych barw – czerni, beży i brązów, znajdziemy również torebki w najmodniejszych kolorach sezonu – bordowym i kobaltowym. Wśród fasonów dominują torebki à la teczki orazduże typu shopper. Wszystkie są wykonane z miękkiej skóry ekologicznej, a większość ma odpinany długi pasek na ramię, aby dostosować torbę do okoliczności i wygody.

Te wyjątkowe torby z pewnością będą dopełnieniem każdej jesiennej stylizacji, w dodatku teraz są dostępne na Limango.pl w wyjątkowej cenie.