Obecnie wiele z nas nosi więcej naszyjników niż jeden. Warstwy często plączą się na szyi lub też kiedy odkładamy naszyjniki do pojemnika na biżuterię. Ten straszny bałagan często jest nie do pokonania dla wielu z nas. Zwłaszcza jeśli bardzo się spieszymy. Proces rozplątywania naszyjników często wymaga dużo cierpliwości i umiejętności. Na szczęście w twoim domu jest popularny produkt, który może znacznie ułatwić rozplątywanie.

Biżuteria mankietowa będzie jednym z najgorętszych trendów wiosny 2023

Popularny kosmetyk, który ułatwia rozplątywanie naszyjników: oliwka dla dzieci

Ten uniwersalny kosmetyk można stosować do demakijażu, masażu lub nawet jako substytut pianki do golenia. Oliwkę można używać również do rozplątywania naszyjników. Jeśli nie masz jej w domu podobnie zadziała oliwa z oliwek. Rozpocznij od nałożenia niewielkiej ilości olejku (za pomocą wacika) na splątany obszar i delikatnie rozwijaj biżuterię. Śliska formuła olejku ułatwi rozplątywanie.

Warto pamiętać o kilku przydatnych wskazówkach. Podczas pracy umieść splątaną biżuterię na płaskiej powierzchni. Nie naszyjnika nad zlewem lub innym miejscem, które może potencjalnie spowodować utratę cennego przedmiotu. Pracuj nad węzłem tak delikatnie, jak to możliwe: w końcu nie chcesz uszkodzić biżuterii, próbując ją uwolnić.

Puder dla niemowląt

Jeśli nie możesz znaleźć w domu oliwki dla dzieci lub oliwy z oliwek równie dobrze zadziała zasypka dla niemowląt.

Czy to zły znak, jeśli mój partner był już zaręczony dwa razy?