Istnieją ciuchy, które pomagają świetnie modelować sylwetkę, ale jeśli chodzi o bieliznę to w pierwszej kolejności przychodzi na myśl wyszczuplające body, jednak ta marka odzieżowa wymyśliła coś zupełnie innego…

ZOBACZ TEŻ: EFEKTOWNA TOREBKA ZE ZNANEJ SIECIÓWKI TO PRAWDZIWY HIT NA INSTAGRAMIE!

Chodzi o specjalnie zaprojektowane majtki, które na pierwszy rzut oka przypominają zwyczajne figi. To propozycja od marki Marks & Spencer, która już robi sporo zamieszania w sieci. Wiele klientek jest zaciekawionych „działaniem” bielizny. Krój Miami obiecuje wydłużyć nogi każdej kobiety, niezależnie od sylwetki.

Jest dostępny w aż 12 wersjach, a każda z nich kosztuje 6 funtów. A jeśli ktoś chciałby zaopatrzyć się w większy zapas M&S oferuje również 5-pak zaprojektowany w prostszym stylu.

W czym tkwi fenomen tego modelu? Chodzi głównie o spore wycięcie z przodu oraz z tyłu oraz wyższe dopasowanie na biodrach, dzięki czemu uzyskuje się smukły profil i wrażenie dłuższych nóg. A oprócz bielizny marka proponuje również stroje kąpielowe w stylu Miami. Nosi je już Bella Hadid i Kendall Jenner.

ZOBACZ TEŻ: INTERNAUCI WYŚMIALI TĘ SUKIENKĘ. PRZYPOMINA IM FOLIĘ BĄBELKOWĄ

Co Wy na to?