TikTok zyskuje coraz większą popularność. Aplikacja zjednuje sobie ludzi dzięki krótkim formom, które można obejrzeć podczas nawet chwilowej przerwy. Ta aplikacja już od dłuższego czasu nie jest jedynie zbitkiem powtarzalnych trendów tanecznych. W 2020 stała się medium, dzięki któremu znani youtuberzy, artyści, influencerzy mogli jeszcze bardziej zbliżyć się do swoich odbiorców. W 2020 roku nastąpił przełom. Na TikTok zaczęła wkraczać moda. Popularni styliści również zaczęli się udzielać. Na podstawie najpopularniejszych TikToków udało się wydzielić sześć trendów, które przeniosą się do mody w 2021 roku. Jakie są trendy z TikToka?

Zaplanuj dobry 2021 rok. Ten kalendarz towarzyszył mi przez cały 2020 rok. Pojawiła się jego nowa, wspaniała wesja! Kalendarz 2021

Przede wszystkim: inteligentne zakupy

Główna zasada mody na 2021 rok: kupuj mądrze. Coraz więcej osób zaczyna sobie zdawać sprawę z destrukcyjnego wpływu przemysłu odzieżowego na środowisko. Dlatego wybieraj ubrania, które zostały stworzone przy zastosowaniu bardziej ekologicznych metod. 2021 rok to będzie przede wszystkim rozwój mody vintage. Second handy, Vinted i podobne aplikacje szturmem zdobędą rynek mody. Rewolucja już się rozpoczęła, wystarczy tylko spojrzeć na tiktokowe haule zakupowe. Pojawiają się konta, które pokazują swoje zdobycze. Dzięki tego typu zakupom możesz zaopatrzyć się w naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne ubrania.

Trendy z TikToka: wycięcia

Eleganckie wycięcia, które odsłaniają wybrane partie ciała będą w modzie! Subtelnie ukazujące ciało, eksponujące kształty i podkreślające figurę – wszystko, aby pokazać piękno kobiecej sylwetki. Mogą być w formie sukienek lub bluzek i spódnic.

Trendy z TikToka: grunge

Grunge znów powraca do łask! Modernistyczna wersja obejmuje pocięte flanelowe koszule w czerwoną kratę, luźne spodnie z dziurami oraz combat boots. Te ubrania przeniosą Cię w klimat lat 90.!

Trendy z TikToka: na szydełku

Moda na ubrania zrobione na szydełku powraca. Zwłaszcza, jeśli możesz wykonać je samodzielnie, w zaciszu własnego domu! Bardzo polecamy Wam tworzenie swoich ubrań, które dopasujecie do swoich preferencji. Przy okazji DIY pomoże się zrelaksować i zapomnieć o szalejącej pandemicznej burzy.

Trendy z TikToka: krótkie spódnice

Spódnice mini są wiecznie żywe. Nie ma sezonu, w którym mogłybyśmy o nich zapomnieć. W tym sezonie będą zrobione z miękkich tkanin, plis lub jeansu. Możesz ją wystylizować i dobrać do grunge’owej stylizacji lub założyć do niej zakolanówki. Inne trendy to jasne, kwieciste printy, nacięcia i soczyste kolory.

Pielęgnacyjne trendy na 2021 rok. Jak będzie wyglądać nasza rutyna piękna w przyszłym roku?

Trendy z TikToka: minimalizm

Proste formy, czyste kolory natury (biele, beże, brązy itd.) powrócą do nas w 2021 roku. Będą jednym z najbardziej popularnych stylów, dlatego nie chowaj ubrań do szafy! Przydadzą się również wiosną i latem!