Tak, to już ten czas, w którym trzeba pomyśleć o świątecznych prezentach dla swoich bliskich. Jak zwykle możecie liczyć na pomoc z naszej strony, w najbliższym czasie zaprezentujemy Wam kilka przeglądów z prezentami w roli głównej. W dzisiejszym newsie skupiamy się na czymś bardzo neutralnym, czyli na… gadżetach! Tak, z takich prezentów ucieszy się zarówno mama, chłopak i koleżanka! Będzie drogo, ale obiecujemy, że następny przegląd będzie zdecydowanie tańszy! Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ: W IKEA JUŻ ŚWIĘTA! ZIMOWA KOLEKCJA JEST PO PROSTU BOSKA!

Designerski głośnik

B&O PLAY wita najbardziej kompaktowego członka swojej rodziny domowych głośników bezprzewodowych – Beoplay M3. Kolumna jest potężna sama w sobie, jednak jeszcze większe wrażenie robi w połączeniu ze sprzętem z funkcją Multiroom od B&O PLAY i Bang & Olufsen. Kolumna Beoplay M3 została zaprojektowana przez wielokrotnie nagradzaną Cecilie Manz i dopracowana przez inżynierów dźwięku firmy Bang & Olufsen, aby zapewniać doskonałe wrażenia dźwiękowe w nowoczesnym domu.

„Nasze domowe głośniki bezprzewodowe są projektowane zgodnie z koncepcją, że dźwięk powinien mieć znaczące miejsce w domu. Według tej koncepcji ludzie są ważniejsi od technologii i należy projektować głośniki przykuwające uwagę z samych właściwych powodów: świetnego dźwięku, prostoty obsługi oraz wzornictwa ocieplającego wnętrze. Beoplay M3 to ucieleśnienie tej wizji i jesteśmy dumni, mogąc wprowadzić do rodziny tę kompaktową, a zarazem potężną kolumnę głośnikową” – mówi John Mollanger, dyrektor generalny B&O PLAY.

Wygląd kolumny Beoplay M3 jest oparty na prostej sylwetce. Wokół owalnej bryły biegną nieskończone linie, które przykuwają uwagę do szczegółu decydującego o prostocie kolumny Beoplay M3: wymiennej osłony, dzięki której kolumna Beoplay M3 przybiera styl danego wnętrza. Beoplay M3 ma osłonę przednią z wysokiej klasy, przezroczystej akustycznie tkaniny z domieszką wełny – stworzonej przez słynną duńską firmę włókienniczą Kvadrat – lub ze szkiełkowanego, anodyzowanego aluminium z rozpoznawalnym wzorem otworów B&O PLAY.

Cena: 1299 zł

Pomysły na prezenty świąteczne - gadżety, które chciałby KAŻDY! (FOTO)

Soniczna szczoteczka do mycia zębów

Philips Sonicare Flexcare – HX6972/38

Innowacyjna technologia zapewnia lepsze rezultaty. Oto gwarancja poprawy zdrowia jamy ustnej – szczoteczka elektryczna Sonicare Flex firmy Philips dopasowująca się do potrzeb jamy ustnej użytkownika.

Trzy różne tryby, które umożliwiają skuteczniejsze czyszczenie

Wspomniane tryby obejmują: tryb czyszczenia, który zapewnia doskonałe czyszczenie w 2 minuty, tryb wybielania, który umożliwia usuwanie przebarwień, oraz tryb masażu, który stymuluje dziąsła.

Poprawa zdrowia dziąseł w zaledwie 2 tygodnie

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare zapewnia optymalne czyszczenie między zębami i wzdłuż linii dziąseł, poprawiając zdrowie dziąseł w zaledwie 2 tygodnie.

Szczoteczka Philips Sonicare pomaga osiągnąć efekt wybielenia zębów

Najlepsze efekty wybielania zębów gwarantowane przez szczoteczkę Philips Sonicare: ta szczoteczka pomaga zmniejszać lub nawet całkowicie usuwać przebarwienia na zębach, aby uśmiech był bardziej promienny.

Cena: ok. 700 zł

Gadżety, które ucieszą każdą kobietę - zobaczcie, co MUSICIE mieć! (FOTO)`

Efektowny zegarek

Nowa seria Swatch X You prezentuje nowatorskie podejście do wzornictwa i umożliwia stworzenie indywidualnego zegarka w pięciu prostych krokach. Wyjątkowy zestaw świąteczny sprzedawany jest w lśniącym pudełku i nie wymaga dodatkowego opakowania. Dzięki wielu możliwościom kombinacji zegarek jest idealnym prezentem pod choinkę, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Cena: 505 zł

Pomysły na prezenty świąteczne - gadżety, które chciałby KAŻDY! (FOTO)

Inteligentna waga łazienkowa

Ważne pomiary

Niezależnie od tego, czy chcesz zostać profesjonalnym sportowcem czy utrzymać zdrową kondycję, inteligentna waga Garmin Index pozwala na dokonanie odpowiednich pomiarów i śledzenie postępów. Mierzy masę ciała, wskaźnik BMI, procent tkanki tłuszczowej i wody w organizmie, a także masę mięśni i kości.

Dbałość o kondycję i kontrolowanie masy ciała

Firma Garmin oferuje różne urządzenia do noszenia, które są dopasowane do Twojego poziomu aktywności i preferowanej dyscypliny sportowej. Teraz inteligentna waga Garmin Index pozwala śledzić efekty Twoich wysiłków w serwisie Garmin Connect™, naszej bezpłatnej społeczności fitness online.

Bądź na bieżąco

Waga Garmin Index jest wyposażona w funkcje Wi-Fi, dzięki czemu możesz synchronizować bezprzewodowo dane z serwisem Garmin Connect. Serwis Garmin Connect umożliwia wyświetlanie danych z poziomu komputera lub zgodnego urządzenia mobilnego i analizowanie postępów na drodze do celu. Waga rozpoznaje nawet 16 różnych osób, a pomiary dotyczące składu ich ciał są automatycznie przesyłane bezpośrednio do ich kont w serwisie Garmin Connect.

Cena: 699 zł

Pomysły na prezenty świąteczne - gadżety, które chciałby KAŻDY! (FOTO)

Prasowacz parowy w wersji podróżnej

Stacjonarny SteaMaster jest za duży dla Twojego mieszkania, a mini za mały dla Twojej garderoby?

Mini Plus to alternatywa do dostępnych już prasowaczy. Jest szybki, bezpieczny i łatwy w użyciu, a jego kompaktowy kształt sprawia, że będziesz używać go w domu i podróży. Przekonaj się wreszcie jak przyjemne może być prasowanie.

Idealny prezent dla tych, którzy cały czas są w podróży!

Steamaster – Mini Prasowacz Parowy EM-04

Cena: 369 zł

ZOBACZ: TRAFIONE PREZENTY DLA TWOJEGO NOWEGO FACETA

Pomysły na prezenty świąteczne - gadżety, które chciałby KAŻDY! (FOTO)

Oryginalne kolczyki

Efektowne kolczyki to idealny prezent dla każdej kobiety, która lubi mocne akcenty w swoich stylizacjach. Kolczyki z kolekcji Swatch Bijoux są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu taka biżuteria jest nie tylko bardzo efektowna, ale też praktycznie niezniszczalna.

Pomysły na prezenty świąteczne - gadżety, które chciałby KAŻDY! (FOTO)

Płyta CD

Dlaczego by nie przekazać obdarowanej osobie odrobiny pozytywnej energii? Nowa płyta Kamila Bednarka „Talizman” nie brakuje charakterystycznych dla artysty rytmów reagge. Ta muzyka z pewnością wniesie trochę słońca w chłodne zimowe dni!

Pomysły na prezenty świąteczne - gadżety, które chciałby KAŻDY! (FOTO)