Wraz z jesienną pogodą przychodzi czas na odświeżenie koloru włosów i zmianę fryzury. Wiele gwiazd lubi eksperymentować i ciągle zmienia swój wizerunek, ale są i takie, które przyzwyczaiły nas do swojego od lat niezmiennego wyglądu. To, co łączy je wszystkie to ten z pozoru mały dodatek, który jednak potrafi zupełnie odmienić wygląd każdej kobiety.

ZOBACZ TEŻ: SPRAWDZONE TRIKI DZIĘKI KTÓRYM DOBIERZESZ GRZYWKĘ DO KSZTAŁTU TWARZY

Mamy na myśli… grzywkę. W okresie jesiennym jest ona szczególnie popularna. Coraz więcej gwiazd znanych z polskiego show biznesu decyduje się na to, by nieco odmienić swój wygląd – i to właśnie grzywka przychodzi im z pomocą.

Tego sezonu jedną z pierwszych gwiazd, które zdecydowały się na obcięcie włosów była Magorzata Socha.

W jej ślady poszła również Grażyna Wolszczak. Aktorka wybrała klasycznego boba, który idealnie komponuje się z jej nową, prostą grzywką.

ZOBACZ TEŻ: METAMORFOZA GRAŻYNY WOLSZCZAK. AKTORKA MA NOWĄ FRYZURĘ!

Inna aktorka również postanowiła odświeżyć swój wygląd – kilka dni temu Anita Sokołowska opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej uroczą, lekko postrzępioną grzywkę.

Do grona gwiazd z grzywkami dołączyła Maja Hyży, która nie kryje zadowolenia z nowej fryzury. Obok zdjęcia dodała podpis: Nowa Ja. Jak Wam się podoba bo mi bardzo .

Wśród polskich gwiazd są również i takie, które kochają grzywki i są im wierne od dawna. Agnieszka Dygant, Aleksandra Kisio i Anna Czartoryska wyglądają w nich obłędnie!

Co Wy na to?