Sklepy TK Maxx są uwielbiane przez miliony klientów na całym świecie. Powód jest prosty – opierają się na atrakcyjnym modelu “off-price”, czyli sprzedaży produktów w okazyjnych cenach. Można tam kupić znane marki i ubrania od projektantów w cenach niższych od regularnych aż o kilkadziesiąt procent.

Jednak od teraz TK Maxx będzie mieć poważną konkurencję. W Polsce właśnie otwarto pięć sklepów nowej sieci handlowej w kategorii off-price, a to dopiero początek. Gdzie kupimy markowe ubrania w naprawdę okazyjnych cenach?

Pięć perełek z wyprzedaży. Koniecznie je zobacz!

Sieć HalfPrice otwiera się w Polsce. To konkurencja dla TK Maxx

Sieć sklepów powstała z inicjatywy Grupy CCC. Pierwszych 5 oddziałów zostało otwartych 4 maja 2021 roku we wrocławskim centrum handlowym Wroclavia, szczecińskiej Galaxy, Galerii Północnej w Warszawie, tyskim Gemini Park oraz polkowickim Parku Handlowym.

W sklepach HalfPrice klienci znajdą szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Sieciówka będzie oferować odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

Rozwój to jeden z naszych priorytetów i dlatego cieszymy się, że zaczynamy nową przygodę. Na całym świecie koncept off-price staje się coraz bardziej popularny i mamy nadzieję, że w naszym wydaniu zachwyci polskich klientów, a być może wkrótce także konsumentów z innych krajów regionu. Przygotowaliśmy się dobrze na to ogromne przedsięwzięcie i jesteśmy przekonani, że spotka się ono z dużym zainteresowaniem

– mówi Dariusz Miłek, Przewodniczący Rady Nadzorczej Grupy CCC w komunikacie prasowym.

Jak się dowiadujemy, kolekcja marek w HalfPrice będzie stale powiększana.

Dzięki skali przedsięwzięcia, jakim jest otwarcie kilkudziesięciu salonów HalfPrice, klienci mogą liczyć na bardzo zróżnicowaną ofertę – będzie ona uzupełniana kilka razy w tygodniu. Jestem przekonana, że nasze portfolio zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych poszukiwaczy okazji, a jasny i przejrzysty układ sklepu będzie sprzyjał satysfakcjonującym zakupom

Z kolei Malwina Winter, Dyrektor Komercyjny HalfPrice, dodała:

Jestem pewna, że „łowienie skarbów” stanie się pasją dla wielu nowych oraz od lat lojalnych klientów Grupy CCC.

Warto dodać, że pierwsze pięć sklepów HalfPrice to dopiero początek. Jeszcze w tym miesiącu otwartych zostanie kolejnych pięć oddziałów sieciówki – w Zabrzu, Opolu, Kielcach, Olszynie i Bielsku-Białej. Do końca roku w Polsce ma funkcjonować blisko 60 sklepów HalfPrice, a od jesieni klienci będą mogli robić zakupy także przez Internet.

Wybierzecie się do sklepów HalfPrice?

 Sekretne znaczenie symbolu na metkach, które musisz znać. Dzięki temu zakupy będą o wiele łatwiejsze