Instagram daje dzisiaj wielu osobom możliwość zdobycia sławy, o jakiej nawet nie marzyli. Wiele osób staje się sławnymi, nawet nie próbując swoich możliwości w show biznesie. Są również tacy, którzy latami pracują na swój sukces – jednym z przykładów jest Lena Bagrowska, makijażystka z Włocławka, która stała się sławna w sieci dzięki temu, że odwzorowuje makijaże sławnych osób, w tym głównie sióstr Kardashian.

Za pomocą kosmetyków, talentu oraz mozolnej pracy, Lena potrafi upodobnić się do Kylie Jenner, jej starszej siostry Kim, Ariany Grande a nawet Gigi Hadid. Robi to tak dobrze, że została zauważona a jej prace śledzi coraz więcej osób.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER ZNOWU EKSPERYMENTUJE ZE SWOIM STYLEM. TYM RAZEM PRZESADZIŁA?

Warto tutaj zwrócić uwagę na dwie bohaterki, które najczęściej przewijają się w pracach Leny – są nimi oczywiście najbardziej znane siostry Kardashian/Jenner, czyli Kim i Kylie. Makijażystka potrafi bezbłędnie przekopiować ich makijaż.

Sama zainteresowana przyznaje jednak, że taka transformacja nie jest prosta – trzeba naprawdę dobrej techniki oraz wielu kosmetyków do makijażu z górnej półki, by zbliżyć się do tego, co próbowała osiągnąć. Nie trzeba być też ekspertem by stwierdzić, że pojedynczy makijaż zajmuje też wiele czasu.

ZOBACZ TEŻ: ZANIM STAŁA SIĘ SŁAWNA: 6 zdjęć, o których Kylie Jenner bardzo chciałaby zapomnieć

Jak Wam się podoba polska siostra “Kardashian”?