Operacje plastyczne to w dalszym ciągu temat kontrowersyjny i wzbudzający wiele emocji (no, chyba, że mówimy o Kim Kardashian i jej rodzinie…). W Polsce ciągle nie mówi się o nich głośno. A przynajmniej nie mówiło. Czyżby temat tabu powoli zostawał przełamywany?

Możliwe. Okazuje się, że na operację plastyczną zdecydowała się jedna z polskich blogerek modowych. A dokładniej – na powiększenie biustu. Mowa o Maricie Surmie znanej jako DEYNN. Swoimi planami podzieliła się na Facebooku.

ZOBACZ TEŻ: KHLOE KARDASHIAN: WYPEŁNIACZE ZRUJNOWAŁY MOJĄ TWARZ!

wracam do gry, daję wam słowo, że się nie poddam. po odstawieniu hormonów powoli zaczynam się pokazywać bo szczerze była tragedia (podzielcie się swoimi doświadczeniami) ☺ do zrobienia mini formy mam dokładnie 13 dni… później czeka mnie miesiąc lub dłużej bez siłki… nie wiem jak to przetrwam. trzymajcie kciuki – napisała pod zdjęciem Deynn.

Wpis blogerki wywołał zamieszanie w sieci.

Dlaczego nie bedziesz mogła ćwiczyć na silce? – pytali w komentarzach obserwatorzy.

operacja… – odpwiedziała Deynn.

Jaka operacja? Biustu? 🙂 Tak czy siak powodzenia i oby się wszystko udało 😉 – zapytała jedna z obserwatorek.

piersi piersi. nigdy nie sądziłam, że będę musiala się tego podjąć – napisała Deynn.

Dlaczego blogerka zdecydowała się na powiększanie biustu? Oczywiście zdradziła to w komentarzach.

z dużego jędrnego pięknego wręcz książkowego D po diecie i ćwiczeniach mam… coś małego, brzydkiego 2-3 razy mniejszego… w przyszłości myślę o debiutach na scenie… – napisała.

ZOBACZ: HONORATA SKARBEK PRZESADZIŁA Z OPERACJAMI?

nie musiałabym tego wam pisać. zawsze dodawałam ładne zdjęcia, gdzie mój biust był podejrzewany o operacje więc nawet byście nie zauważyli… no ale taka jestem, że się dzielę a przy okazji macie temat do rozmów – zdradziła.

Nie mogło zabraknąć pytań o koszt operacji…

ja płacę 17 tysięcy – odpowiedziała.

Podjęła słuszną decyzję?

wracam do gry, daję wam słowo, że się nie poddam. po odstawieniu hormonów powoli zaczynam się pokazywać bo szczerze była…

Opublikowany przez D E Y N N na 29 marca 2016

co tam? co robicie? 󾌵 www.instagram.com/deynn

Opublikowany przez D E Y N N na 26 marca 2016

nie jestem idealna, nie jestem mistrzem w tym co robię ale nic i nikt nie stoi na przeszkodzie bycia najlepszą ☺️ mam kogoś kto daje mi 101% motywacji i wam też tego życzę 󾍇󾭞🏼✌🏼️ www.instagram.com/deynn

Opublikowany przez D E Y N N na 27 marca 2016