Jeśli i Ty masz absolutnie po dziurki w nosie nieestetycznych, podkrążonych oczu – ten materiał jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj także: Jak zlikwidować cienie pod oczami?

Sposoby na podkrążone oczy

Wiele osób boryka się z problemem podkrążonych oczu i próbuje wszelkiego rodzaju sposobów, kremów i maseczek, aby się ich pozbyć. Większość produktów, które obiecują zmniejszenie zaciemnień i obrzęków jest nieskutecznych i kosztownych.

Kładzione tonami podkłady i korektory nie są żadnym rozwiązaniem – jedynie dodatkowo obciążają delikatną skórę pod oczami.

Domowy, tani i skuteczny sposób na pozbycie się cieni pod oczami

Jeśli chcesz spróbować niedrogiego, prostego i naturalnego sposobu, który szybko i skutecznie wyeliminuje cienie i obrzęki, wykonaj mieszankę według przepisu właścicielki kanału Simplecare Products.

Wszystko czego potrzebujesz to kawa ziarnista, czarny pieprz i olej kokosowy.

Maseczka na podkrążone oczy

Wymieszaj kilka zmielonych ziaren kawy z odrobiną czarnego pieprzu, a następnie dodaj odrobinę oleju kokosowego. Produkty wymieszaj na dłoni i nałóż na odpowiednie obszary. Działaj ostrożnie i pamiętaj, aby maseczka nie dostała się do oczu.

Pozostaw mieszankę na co najmniej 5-10 minut, by składniki przeniknęły i zostały wchłonięte przez skórę. Aby usunąć maseczkę, wystarczy przetrzeć powierzchnię skóry wilgotną, miękką bawełnianą chusteczką.

Czytaj także: Kremy pod oczy na każdą kieszeń

Systematyczność kluczem do sukcesu

Jeśli chcesz na stałe pozbyć się podkrążonych oczu, stosuj maseczkę kilka razy w tygodniu. To pomaga zmniejszyć stan zapalny, który może być czynnikiem przyczyniającym się do wszelkich zaciemnień i obrzęków. Olej kokosowy działa nawilżająco, więc rozprawia się przy okazji z drobnymi zmarszczkami. Kofeina jest z kolei składnikiem wielu kremów i zabiegów pielęgnacyjnych. Pomaga ujednolicić koloryt skóry i doskonale ją odżywia.

Koniecznie przetestuj maseczkę z poniższego video i zobacz efekty na własne oczy!

Położyła kawę pod oczy... Jaki był efekt? Zobaczcie! (VIDEO)

Położyła kawę pod oczy... Jaki był efekt? Zobaczcie! (VIDEO)