Podwójny jeans powraca, czego dowodem jest najnowsze zdjęcie Victroii Beckham. Brytyjska projektantka mody opublikowała zdjęcie, którym potwierdza powrót trendu z poczatków lat 00. Miłośniczki i miłośnicy estetyki Y2K powinny być szczęśliwi. Była członkini Spice Girls przywraca podwójny denim w klasycznej odsłonie, wybierając koszulę i spodnie z tego samego materiału. W jej przypadku to odcień jasnego, lekko spranego jeansu.

Podwójny jeans w wydaniu Victorii Beckham

Podwójny jeans to symbol początków lat 00. i jedna z ulubionych sztuczek stylizacyjnych gwiazd pop z tamtego okresu. Denimowe gorsety, maxi i mini spódnice, spodnie z rozszerzaną nogawką i długie, dopasowane płaszcze – wybór jest naprawdę spory, dlatego topowe influencerki spoglądają w stronę dublowanego jeansu łaskawym okiem. Denimowy total look lansuje też sama Victoria Beckham zresztą nie sama, bo w towarzystwie swojego męża. Projektantka opublikowała ich wspólne zdjecie na Instagram Stories z żartobliwym podpisem: „Myślałam, że te dni się skończyły”.

Jennifer Lopez stylizuje spodnie cargo

Victoria postawiła na jeansy z prostymi nogawkami, do których dobrała luźną koszulę. Aby zachować odpowiednie proporcje sylwetki i podkreslić talię zdecydowała się na wpuszczenie koszuli w spodnie. A jako dodatek wybrała brązową, skórzaną kopertówkę. Jej minimalistyczna stylizacja oficjalnie przywróciła trend na denimowy total look. Z kolei David miał na sobie bardzo podobny zestaw – postawił na dopasowaną koszulę zapinaną na guziki i spodnie o klasycznym kroku (choć według Victorii to ona ubrała się jako pierwsza).

Podwójny jeans w wydaniu Victorii i Davida Beckham źródło: Victoria Beckham / Instagram