Rok 2013 to zdecydowanie rok popu! Jak można było zauważyć na wszystkich pokazach mody sezonu wiosna/lato 2013 duch popu jest naprawdę… pop-ularny! Odblaskowe kolory, graficzne efekty i mocne zestawienia nadruków – to tworzy wyrafinowany styl nowych lat sześćdziesiątych…

Zabawowy, łamiący reguły styl, wyrażony poprzez jaskrawe kolory zaakcentowane odrobiną bieli – dzięki limitowanej kolekcji produktów do makijażu Miss Pop od L’Oréal Paris będzie można latem stosować na ustach i paznokciach.

Odrobina ekscentrycznego błękitu, jaskrawego pomarańczu, indiańskiego różu lub fluorescencyjnej żółci – te kolory lśnią na ustach i paznokciach niczym artystyczny aplauz dla kultowych prac Andy’ego Warhola.

Artystyczny manicure z popowymi kolorami, to idealny dodatek do trapezowej mini i graficznej torebki!

Inspiracja

Look z pogranicza awangardy, zabawy i ekstrawagancji, którym nie pogardziłaby Debbie Harry w czasach świetności zespołu Blondie. Opalizujące efekty, patynowane kolory i śmiałość: wszystkie zasady Pop idą w kierunku spektakularnych paznokci.

Wykonanie

Musisz jedynie nałożyć dwie warstwy popowego odcienia, który Ci się podoba. Popowe paznokcie przyciągają światło i tworzą niepowtarzalne optyczne efekty. Aby uzyskać kompletny styl Pop, nakładaj różne kolory jeden na drugim – stworzysz artystyczne, patynowane, matowe odcienie w stylu Pop!

Produkty

Lakiery do paznokci: Banana Pop, Wasabi Hint, Acid Watermelon, Flashing Lilac, Fluo Azur, Atomic Purple z kolekcji Miss Pop: mocne, kolorowe komunikaty dla bardzo oryginalnego efektu i śmiałego looku.

Zatem: czy jesteś gotowa na nowy popowy szyk?

Podążaj za trendami i bądź Miss Pop z  L'Oréal Paris! Podążaj za trendami i bądź Miss Pop z L'Oreal Paris! Podążaj za trendami i bądź Miss Pop z L'Oreal Paris! Podążaj za trendami i bądź Miss Pop z L'Oreal Paris! Podążaj za trendami i bądź Miss Pop z L'Oreal Paris! Podążaj za trendami i bądź Miss Pop z L'Oreal Paris!