Hollywoodzkie trendy rozprzestrzeniają się w zawrotnym tempie. Od początku roku obserwowałyśmy całą gamę metamorfoz. Głowy celebrytek i gwiazd w 2017 roku przeszły naprawdę bardzo wiele. Zwłaszcza jeśli chodzi o przycinanie i drastyczne farbowanie. Najmodniejszej fryzurze nie oparły się między innymi Kardashianki i siostry Hadid. Kto zabłysnął modnym lobem w 2017 roku? Zobaczmy!

Kim Kardashian

Życie po wyjściu z platyny może być trudne. Zwłaszcza jeśli chce się wystartować z poziomu Kim Kardashian. Stylistka celebrytki twierdzi, że loby będą najmodniejszą fryzurą jeszcze przez wiele miesięcy 2018 roku. Szczególnie te, które pofarbowane są na jasny, zimny odcień. Wiadomo!

ZOBACZ TEŻ: PRZYGOTUJ SIĘ NA METAMORFOZĘ!! OTO 15 NAJMODNIEJSZYCH FRYZUR 2018 ROKU!

Bella Hadid

Kolejny przykład czystej klasyki. Bella udowodniła, że lob jest świetnym wyborem, jeśli chodzi o fryzury na czerwone dywany. Delikatne cięcie pod kątem powoduje, że takiej fryzury w zasadzie nie trzeba stylizować przed wyjściem z domu.

Khloé Kardashian

Jeśli masz loki, nie musisz się obawiać. Lob będzie działał też na nich. Wszystko sprowadza się do osobistych preferencji. Loby uwielbiają kręcone włosy! Dzięki nim zyskują obłędną objętość. Ta fryzura wygląda wspaniale na Kardashiance, prawda?

ZOBACZ TEŻ: KOLEJNA GWIAZDA W #NIRVANABLONDE! LILY COLLINS PRZESZŁA WIELKĄ METAMORFOZĘ!

Selena Gomez

Swoją metamorfozą zaskoczyła wszystkich. Nie dość, że włosy skróciła, to jeszcze je pofarbowała! Wygląda na to, że dziewczyna jest zadowolona z tej fryzurki, ponieważ w dalszym ciągu nie wróciła do poprzedniego looku. Naszym zdaniem wygląda rewelacyjnie!

Kourtney Kardashian

don’t worry, i ordered a new phone case last night

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Vanessa Hudgens

🍊A CLOCKWORK ORANGE NIGHT🍊

Post udostępniony przez Vanessa Hudgens (@vanessahudgens)

Jenna Dewan Tatum

💙

Post udostępniony przez Jenna Dewan Tatum (@jennadewan)

Kendall Jenner

Olivia Culpo

Post workout energy drink 😏🥂

Post udostępniony przez Olivia Culpo (@oliviaculpo)

Lauren Conrad

✂️

Post udostępniony przez Lauren Conrad (@laurenconrad)