Wszyscy znamy to uczucie, kiedy wracasz do domu w jesienne popołudnie. Wszędzie ciemno, dzień wydaje się jakiś krótszy. I w sumie pewnie miałabyś nawet ochotę wyjść i spotkać się ze znajomymi, ale odstrasza Cię ten wiatr i chłód za oknem. Postanawiasz zostać w domu, poczytać książkę, przetestować nowe kosmetyki i generalnie się zrelaksować. Wiesz co jeszcze bardziej Ci umili ten wieczór? Zapachowe, piękne świece!

ZOBACZ TEŻ: NAJSTARSZA FIRMA PRODUKUJĄCA ŚWIECE OTWIERA DRUGI SKLEP

Naukowo dowiedziono już, że odpowiednie aromaty pomagają nam się zrelaksować i odpocząć. Plus, kto nie lubi pięknie wyglądającej świeczki zapachowej na biurku czy szafce?

Specjalnie dla Was zrobiłyśmy w redakcji mały przegląd miejsc, w których naszym zdaniem znajdziecie najlepsze i najpiękniejsze zapachy! Miłego wieczoru!

H&M HOME
Dwie najlepsze świeczki naszym zdaniem: klasyczna, delikatna Magnifique (29,90 zł) oraz pięknie pachnący cynamon w ozdobnym, welurowym opakowaniu (59,90 zł).

TK MAXX
Jeśli jesteś typem szperacza, to doskonale znasz to miejsce. Nam ostatnio udało się dorwać tam świeczkę o zapachu Prosecco (ok 40 zł) oraz… Jednorożca. Sklep często wymienia swój asortyment, dlatego ciężko trafić dwa razy na te same zapachy. Niestety.

YANKEE CANDLES
Znana i lubiana przez wszystkich firma, która produkuje mocno aromatyczne i długo palące się świeczki w słoiczkach. Ceny wahają się od 20 zł w górę. Nasz ostatni hit? Warm Cashmere, który pachnie… jakby luksusowo!

ZARA HOME
Sieciówka produkuje bardzo mocne zapachy, które nie wszystkim muszą pasować. Jeden z ich zapachów trafił jednak w nasz gust i jest to WILD BAMBOO w pięknym opakowaniu (59,90 zł). Idealny na wieczór z książką!

ZOBACZ TEŻ: 11 romantycznych filmów dla kobiet, które są idealne na jesienne wieczory

IKEA
Wiedzieliście na pewno, że pojawi się w naszym zestawieniu. Kochamy IKEA szczerą miłością i jeździmy tam również po świeczki. Nasz hit? NJUTNING o zapachu kwitnącej bergamotki (29,99 zł).

Jo Malone
Ta brytyjska marka w ostatnim sezonie skutecznie podbija polski rynek. Najpierw pokochałyśmy ich zapachy, a teraz szczerze polecamy ich hitową świeczkę Blackberry & Bay Home, która jak wskazuje nazwa, pachnie zebranymi jagodami, jeżynami i liściem laurowym. Cena jest dość wysoka (199 zł), jednak wynagrodzi to czas palenia – prawie 45 godzin.

Macie swoje ukochane świeczki? Podzielcie się z nami swoimi hitami!