Renata Kaczoruk, zanim zaczęła być rozpoznawana w modelingu, była kojarzona jako dziewczyna największego polskiego showmena, Kuby Wojewódzkiego. Ostatnio wstąpiła w programie Azja Express i dała się poznać szerszej publiczności. W rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle zdradziła kilka ciekawostek z programu oraz… podzieliła się swoim stosunkiem do pieniędzy. Teraz cały czas zastanawiamy się, jak udaje jej się wytrwać w związku z Kubą…

ZOBACZ: KONKURS! ZAJRZYJ DO LODÓWKI I ZGARNIJ NAGRODY!

Modelka twierdzi, że udział w programie utwierdził ją w przekonaniu, że pieniądze to nie wszystko, co liczy się w życiu. Mimo bardzo ograniczonego dziennego budżetu (jedynie dolar na osobę!), udawało jej się przeżyć za połowę tej sumy.

– Pieniędzy tak naprawdę potrzeba nam do podstawowego funkcjonowania, a każda nadwyżka to, owszem, komfort, ale też ogromny problem. I to jest machina, która wciąga cię w spiralę strachu. Nie obawiałam się więc tego, że nie będziemy mieli pieniędzy, ciekawa byłam, jak sobie bez nich poradzę – mówi Renata Kaczoruk.

style="overflow:hidden;">Modelka walczy ze stereotypem, że dziewczyny z jej branży kochają pławić się w luksusie.

– Myślę, że życie proste jest życiem najbardziej szczęśliwym. Luksusowe życie jest bardzo przyjemne, ale luksusowe życie, kiedy trzeba za nie zapłacić, to jest życie, które wymaga od ciebie zarabiania tych pieniędzy, a to jest ogromny stres – mówi Renata Kaczoruk.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: RENETA KACZORUK CHWALI SIĘ FIGURĄ W BARDZO DZIWNEJ STYLIZACJI

Ciekawe, co na to Kuba… 😉

Po tym wyznaniu Renaty Kaczoruk zastanawiamy się, jak to możliwe, że...

Po tym wyznaniu Renaty Kaczoruk zastanawiamy się, jak to możliwe, że...

Po tym wyznaniu Renaty Kaczoruk zastanawiamy się, jak to możliwe, że...