Projektanci postanowili, że w tym sezonie to płaszcz będzie odgrywał główną rolę w naszej garderobie.

Doskonale skrojony, uszyty z dobrej jakości materiałów, dobrze wykończony i z ciekawymi detalami, będzie doskonałą bazą do tworzenia oryginalnych looków na różne okazje. Żeby był elegancki, wcale nie musi być czarny. Hitem są płaszcze z grubej, mięsistej wełny w intensywnych kolorach.

Szykowne płaszcze w wielu oryginalnych odcieniach znajdziesz w ofercie marki Franca Luca. Do wyboru są klasyczne modele jedno i dwurzędowe z wykładanym kołnierzem i klapami, jak i super modne w tym sezonie płaszcze w stylu militarnym, wiązane paskiem w talii i ozdobione pagonami.

Płaszcze zaskakują kolorami – obok grzecznych, stonowanych grafitów, karmelowych beży i szarości, wyróżniają się płaszcze w soczystych odcieniach wiśni, mięty i cytryny. Dla najbardziej odważnych jest model uszyty ze sztucznego futra, drukowanego w drapieżne cętki.

Płaszcze Franca Luca idealnie nadają się na co dzień, jak i na wieczór. Są też przyjazne dla sylwetki, podkreślając jej atuty i dyskretnie maskując mankamenty. Wśród szerokiej gamy modeli, każdy znajdzie odpowiedni dla siebie fason, kolor i wzór. Ciepły płaszcz w ciekawym odcieniu to must have na ten sezon ambasadorki Limango.pl, Anny Przybylskiej, która wybrała swoje ulubione modele z oferty marki.

Eleganckie płaszcze marki Franca Luca znajdziesz na Limango.pl w wyjątkowej,
bardzo atrakcyjnej cenie.

ZOBACZCIE OFERTĘ: