Tatuaże zostały oficjalnie przyjęte przez społeczność sławnych osób tak bardzo, że tendencja do ozdabiania nimi ciała stała się w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat niesamowicie popularna. Dzięki gwiazdom, które są dumne ze swoich ozdób, ludzie z tatuażami na całym świecie czują się bardziej komfortowo i nie boją się wyrażać siebie.

ZOBACZ TEŻ: WOW! Bella Hadid zrobiła sobie kolejny tatuaż (FOTO)

W tym momencie warto podkreślić, że niestety nie wszystkie tatuaże gwiazd są dobre… Tylko dlatego, że bogata, sławna osoba ma tatuaż, nie znaczy, że jest on dziełem doskonałym. W rzeczywistości, niektóre sławne tatuaże są wręcz okropne!

Mistrzowie tatuażu Chris Nunez i Oliver Peck w wywiadzie dla GQ ustalili, które gwiazdy mają tatuaże wysokiej jakości, a które wyglądają beznadziejnie.

I tak według nich Lil Wayne jest zdecydowanie bardziej zainteresowany posiadaniem wielu tatuaży niż jakościowych tatuaży. Tatuaże Justina Biebera sprawiają, że wygląda jak „obrzucony śmieciami”. Angelina Jolie wyraźnie cierpiała po wykonaniu tatuażu tajskiego. Lew Cary Delevingne na palcu jest „bałaganem” lub „plamą pospolitą”. Tatuaż Eda Sheerana wygląda jak rysunki wykonane przez „małe dzieci”. Mistrzowie są też w 100% pewni, że Chris Brown mógłby sobie pozwolić na lepszy tatuaż!

ZOBACZ TEŻ: Co powiecie na subtelny tatuaż na…uchu? To teraz prawdziwy hit! (FOTO)

Jeśli myślisz o zainspirowaniu się tatuażami celebrytów, może warto wziąć pod uwagę wiedzę Chrisa i Olivera, zanim ozdobisz swoje ciało czymś nieodwracalnym? Chyba nie chcesz, aby ktoś nazwał Twój tatuaż plamą?

Plama pospolita, bałagan, śmieci- mistrzowie tatuażu komentują dziary gwiazd!

Plama pospolita, bałagan, śmieci- mistrzowie tatuażu komentują dziary gwiazd!

Plama pospolita, bałagan, śmieci- mistrzowie tatuażu komentują dziary gwiazd!