odelki Victoria’s Secret, czyli chyba najpopularniejszej marki bieliźnianej na świecie, od lat uchodzą za najpiękniejsze i najseksowniejsze z branży. Niektóre z nich zdobywają miano “aniołków”, co wyróżnia je na tle innych modelek marki. To właśnie przede wszystkim “aniołki” zachwycają na słynnych pokazach Victoria’s Secret Fashion Show. 

Co to właściwie oznacza perfekcyjne ciało? [VIDEO]

Jednak czasy się zmieniają, coraz więcej i głośniej mówi się o ruchach body positive, a marce Victoria’s Secret od lat zarzucano, że nie reprezentuje “prawdziwych” kobiet, a ich modelki przedstawiają tylko jeden typ kobiecej sylwetki. Dlatego przez ostatnich parę dni w kontekście marki mowa o prawdziwym przełomie. Do grona modelek Victoria’s Secret właśnie dołączyła pierwsza w historii modelka plus size, a jest nią Ali Tate Cutler, nosząca rozmiar 44. Wszystko w ramach kolaboracji amerykańskiej marki z brytyjską firmą bieliźnianą Bluebella, która do swoich kampanii reklamowych zatrudnia modelki plus size. 

44 to przeciętny rozmiar amerykańskich kobiet, więc uważam, że powinniśmy oglądać w mediach i w modzie więcej kobiet noszących ten rozmiar. Musimy być odpowiednio reprezentowane w markach i w mediach. Jestem bardzo podekscytowana, że Victoria’sSecretwybrało kobietę w rozmiarze 44, taką jak ja. Uważam, że to krok w dobrym kierunku, a marka słucha głosów odbiorców, którzy chcieli oglądać więcej kobiet o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach

Tak wyglądałaby Meghan, gdyby była modelką plus size. Podobieństwo jest ogromne!

– mówiła Ali w rozmowie z mediami. Zobaczcie, jak wygląda pierwsza modelka plus size w szeregach marki Victoria’s Secret. Chcielibyście oglądać więcej takich modelek?