Małgorzata Rozenek po raz kolejny udowodniła, że doskonale wie, co takiego dzieje się w najnowszych trendach. Swojego uwielbienia dla mody nie kryła nigdy, a teraz, kiedy otworzyła swoją własną markę odzieżową, z jeszcze większym zaangażowaniem dzieli się ze swoimi obserwatorkami modowymi perełkami. Każda z jej stylizacji budzi spore zainteresowanie fanek, które od razu dopytują o poszczególne elementy garderoby, chcąc wiedzieć, gdzie mogłyby dostać podobne ubrania. Styl Małgorzaty Rozenek to pomieszanie ubrań od drogich projektantów oraz tych z popularnych polskich sieciówek.

Małgorzata Rozenek zachwyciła tą stylizacją. Teraz ten kombinezon kupisz za niecałe 40 zł

Styl Małgorzaty Rozenek przyciąga internautki

Właśnie ten nietypowy miks tak przyciąga internautki, które wiedzą, że zawsze na profilu Małgorzaty Rozenek będą mogły odnaleźć inspirację dla siebie. Nic bowiem nie cieszy bardziej, niż znalezienie perełki z szafy swojej ulubionej gwiazdy w sklepie. Jednak tym razem prawdziwą furorę zrobił model butów z Moliera 2. Mimo że gwiazda postawiła na droższe obuwie, nie wygląda na to, by internautki były zniechęcone! Faktycznie te sandałki są warte swojej ceny?

Rozenek czy Siwiec – która z nich wygląda lepiej w tej stylizacji?

Małgorzata Rozenek podzieliła się swoim patentem na pakowanie. Dzięki niemu unikniesz zagnieceń!

Modne sandałki Małgorzaty Rozenek z Moliera 2

Płaskie sandałki japonki mają jeden z pasków ozdobiony mocno błyszczącymi się kryształkami. Reszta paseczków, które przewiązywane są wokół kostki, są bardzo kolorowe. To lekkie, wesołe obuwie, które wręcz idealnie sprawdzi się na lato. Mimo minimalistycznego designu wyglądają bardzo efektownie, jednocześnie zapewniając komfort noszenia. Model ten pochodzi z kolekcji marki Mystique Shoes, która dostępna jest na Moliera 2. Cena regularna sandałków to 799 zł, jednak wygląda na to, że teraz trwa na nie promocja i możesz je dostać za 559 zł. A jak Wam podoba się styl Małgorzaty Rozenek? Waszym zdaniem te buty to strzał w dziesiątkę?