Przykład mocniejszego makijażu na dzień, którego wykonanie jest bardzo szybkie i proste. Dzięki wykorzystaniu cienia w kremie jest idealny dla pań noszących szkła kontaktowe.

 

Po nałożeniu podkładu, korektora i pudru, pod łukiem brwiowym nakładam – pędzelkiem bądź palcem rozświetlacz lub cielisty, perłowy cień.

Na ruchomej powiece rozprowadzam palcem kremowy cień. To szybka aplikacja, która ułatwia roztarcie go załamaniach powieki. Ten sam cień nakładam na powiekę dolną.

Aby makijaż był bardziej świetlisty, możemy nałożyć rozświetlacz lub cielisty, perłowy cień (ten sam, co pod łukiem brwiowym)w wewnętrznym kąciku oka lub na środek górnej powieki, starannie rozcierając granice . Cień w kremie jest wygodny dla pań noszących szkła kontaktowe, ponieważ nie osypuje się w trakcie aplikacji ani w ciągu dnia.

Czarna kreska wewnątrz górnej i dolnej powieki doda spojrzeniu głębi. Oczywiście – według uznania – czarną kreskę można namalować eye linerem tuż nad górną linią rzęs lub zastosować czarny cień lub kredkę do oczu i dokładnie rozetrzeć.

Brwi podkreślam kredką, mocno tuszuję rzęsy, nakładam róż oraz pomadkę.

Kosmetyki, których użyłam:

Podkład:
– Lancome Tient Idole Ultra 01

Korektor:
– Lancome Flash Retouche 02

Cienie:
– rozświetlacz: Miss Popularity by Benefit
– kremowy cień: touch tint for eyes 01 Sable Shimmer, Clinique

Kreski wewnątrz górnej i dolnej powieki:
– Inglot – konturówka do powiek w żelu 77 (wodoodporna czarna)

Tusz do rzęs:
– Lancome Hypnose czarna

Kredka do brwi:
– Shiseido Eyebrow Pencil, 3 light brown

Róż:
– YSL Blush Variation 4

Pomadka:
– 201 B Sephora 607

Zdjęcia i wykonanie:

Magdalena Madaj
www.madaj.com.pl