Pedro Pascal, czyli gwiazda serialu The Last of Us, przeżywa swoje pięć minut. Jego wybory modowe dowodzą, że czerpie ze sławy jak najwięcej. Na premierze Mandalorian miał na sobie stylizację domu mody Gucci. Składała się z żółtej koszuli z bufiastymi ramionami, żółtego swetra oraz garniturowych spodni vintage.

Jenna Ortega w sequelu kultowego filmu Tima Burtona. Aktorka wystąpi w „Soku z żuka” 2

Konto na Instagramie @styleofpascal, które śledzi stylizacje gwiazdy i ma szybko rosnącą liczbę obserwujących, zidentyfikowało elementy garderoby, które Pascal wybrał na premierę w Los Angeles. Stylistka Julia Ragolia postawiła na beżowe spodnie Gucci z szerokimi nogawkami, jasnożółtą jedwabną koszulę Gucci, będącą efektem współpracy marki z Harrym Stylesem oraz kaszmirowy sweter Gucci. Ta jedwabna koszula kosztuje obecnie 1150 dolarów. Za kaszmirowy sweter trzeba natomiast zapłacić 1600 dolarów.

Pascal zakończył stylizację parą czarnych butów Adieu za 350 dolarów i parą brązowych okularów Andy Wolf’s 4590, które kosztują 419 dolarów, ale są obecnie niedostępne. Mira Chai Hyde zrobiła mu fryzurę.

Małgorzata Rozenek wyszła od fryzjera odmieniona. Radosław Majdan najpierw nic nie zauważył