Jeśli wybierasz się na imprezę halloweenową przed Tobą nie lada wyzwanie. Jak zawsze w przypadku przebieranych imprez trzeba wznieść się na wyżyny kreatywności – pomyśleć o oryginalnym kostiumie, a potem go kupić albo stworzyć samemu. Dochodzi jeszcze kwestia fryzury i makijażu, który musi pasować do kreacji. A może by tak przenieść całe to zamieszanie na paznokcie i to właśnie na nich oprzeć swój nowy, niepowtarzalny look?

ZOBACZ TEŻ: BUTELKA CHANEL N°5 DOCZEKAŁA SIĘ ŚWIĄTECZNEGO, LIMITOWANEGO WYDANIA

Ozdobne paznokcie to coś, co pozwoli Ci wejść w klimat Halloween (pomyśl o tym w ten sam sposób, w jaki podchodzisz do stylizacji paznokci na sylwestra albo zimowe święta).

Wbrew pozorom halloweenowe paznokcie mogą okazać się łatwe do zrobienia i bardzo efektowne – nic tak dobrze nie oddaje koloru krwi jak lakier w kolorze ciemnej czerwieni.

ZOBACZ TEŻ: KIM CELEBRUJE SWOJE URODZINY, WYPUSZCZAJĄC NOWĄ LINIĘ PIGMENTÓW KKW BEAUTY

W galerii poniżej znajdziesz wiele inspiracji – od pomarańczowych dyni, po urocze białe duszki aż do ciemnych pajęczyn. Tak wystylizowane paznokcie mogą wyglądać pięknie nie tylko w okresie halloweenowym. Zamień tropikalne palmy i kwiatuszki na ostrzejsze ozdoby.

Dasz się skusić?