Historia marki Custo Barcelona rozpoczyna się pod koniec lat 70., kiedy to bracia Custo i David Dalmau odbywają szaloną motocyklowa podróż dookoła świata. W słonecznej Kalifornii zwracają uwagę na kolorowe t-shirty lokalnych surferów. Stają się one inspiracją dla pierwszych kolekcji Hiszpanów – t-shitrów z grafikami, które trafiają na rynek w latach 80..

Marka Custo Line (nazwa została zmieniona w 1996 roku) podbiła Barcelonę, a bracia Dalmau postanowili poszukać szczęścia w USA. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Marka szybko zyskała wiernych fanów i dziś sprzedawana jest w prawie 3000 sklepach na całym świecie.

Sukces zaskoczył samych twórców. Custo studiował bowiem architekturę, a David sztukę, nie wiązali swojej przyszłości z projektowaniem odzieży. Nie mieli wielkiego doświadczenia ani entuzjazmu dla świata mody na początku swojej działalności, co być może po części przyczyniło się do ich sukcesu.

Dziś są jednymi z najbardziej znanych projektantów hiszpańskich, prezentujących swoje kolekcje na prestiżowych pokazach i tygodniach mody.

Doskonałe materiały, oryginalne wzornictwo, odważne projekty sprawiły, że Custo Barcelona to synonim nowoczesności i stylu.

Od dziś kolekcja Custo Barcelona prezentowana przez zwyciężczynię Top Model. Zostań modelką dostępna jest w klubie BuyVip.pl.

Kampania potrwa do 26.04.2010.

KLIKNIJ TUTAJ, by zobaczyć całą kolekcję.