Paulina Papierska, zwyciężczyni pierwszej edycji programu Top Model. Zostań Modelką, udzieliła ostatnio wywiadu, którym podzieliła się z czytelnikami swojego bloga.

W rozmowie padły ostre słowa zarówno na temat konwencji programu, jak i wywiązania się producentów z realizacji wygranej.

Nie ma się co dziwić – okazuje się, że Paulina nie podpisała kontraktu z agencją Next, który był nagrodą gwarantowaną za zdobycie 1. miejsca.

Przeczytajcie fragmenty wywiadu:

Wygrałaś program. Trwa drugi, i bodajże ostatni rok kontraktu z agencją NEXT. Jak oceniasz szansę którą dostałaś? Pozwala ona na rozwój i karierę w świecie mody? – pyta dziennikarz.

Pracuję w Polsce dla agencji D’vision. Podpisywałam umowę z NEXT, ale dostałam odpowiedź, że umowa jest nieczytelna. Na dzień dzisiejszy nie mam możliwości realizowania go. Jest to dziwne, ponieważ była to nagroda gwarantowana. Program dla mnie nie jest wiarygodny. Wykonuję prace zlecone przez polską agencje. Wszystkie wyjazdy, pracę omawiam z D’vision.

Dość niepochlebnie ostatnimi czasy na Twój temat wyrażali się także jurorzy Top Model. Uważasz, że mieli rację czy wręcz odwrotnie?

Każdy wie jakie mam o Nich, ich pracy w programie zdanie. Ten program nie jest wiarygodny. Królowie własnego podwórka.

Dlaczego opinia publiczna ma do Ciebie takie „żale”?

To telewizja kreuje wizerunek. Dziewczyny są kreowane. Jedna ma być delikatna, druga mocna, silna, trzecia cicha. To ma być show. Tu się liczy złotówki….

Pełny wywiad z Pauliną przeczytacie na blogu modelki.

Paulina Papierska oskarża program Top Model