Gwiazdą, która ozdobiła grudniowe wydanie Cosmopolitan została Paulina Młynarska. Dziennikarka wzięła udział w sesji zdjęciowej oraz udzieliła wywiadu, w którym zdradziła kilka nieznanych dotąd szczegółów. Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ: BŁĘDY W MAKIJAŻU – JAK JE NAPRAWIĆ? MAXINECZKA RADZI!

Paulina Młynarska jest znana jako jedna z czołowych polskich feministek. Czy mężczyzna jest wyznacznikiem szczęścia kobiety? Paulina ma na to swoją odpowiedź…

Tak, on nas „stwarza”! To są bzdury! Kiedy sama siebie stworzysz, znajdziesz takiego fajnego faceta w porcie w Grecji, pod wiatą. Bo temu naprawdę fajnemu, który jest tylko dla ciebie, spodoba się w tobie wszystko. Tymczasem zajmij się sobą, pielęgnuj swój intelekt, pasje, horyzonty, przyjaźnie, ciało – a książę z twojej bajki sam cię znajdzie – mówi Młynarska.

Młynarska przyznaje, że nie zawsze była tak pewna siebie jak dzisiaj…

Po prostu zaakceptowałam siebie, dobrze poczułam się sama ze sobą – mówi córka Wojciecha Młynarskiego. – Zaczęłam się sobie podobać, taka jaka jestem. To oczywiście nie stało się z dnia na dzień, to był cały proces, który trwał pewnie ze 20 lat. Bardzo zmieniłam się pod wpływem terapii. Gdybym w pewnym momencie nie miała problemów z depresją, które wymagały leczenia, to nie dowiedziałabym się o sobie najfajniejszych rzeczy – mówi Paulina.

No i wisienka na torcie…

Między innymi tego, że mam fajne małe cycki i ciekawy umysł, bo nie kończyłam szkół, więc widzę różne sprawy trochę „out of the box”. Kiedyś się tym zadręczałam, w tej chwili widzę w tym wszystkim zaletę – mówi Młynarska.

ZOBACZ TEŻ: 8 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ GRUDNIOWE COSMO!

Cały wywiad znajdziecie w najnowszym Cosmo. Zapraszamy do kiosków!

Paulina Młynarska: Mam fajne małe cycki i ciekawy umysł (FOTO)

Paulina Młynarska: Mam fajne małe cycki i ciekawy umysł (FOTO)

Paulina Młynarska: Mam fajne małe cycki i ciekawy umysł (FOTO)

Paulina Młynarska: Mam fajne małe cycki i ciekawy umysł (FOTO)