Gwiazdy i celebrytki lubią od czasu do czasu dostarczyć nam informacji o swoim stylu. Paulina Krupińska w swojej ostatniej rozmowie z dziennikarzami agencji informacyjnej Newseria Lifestyle zdradziła, że na co dzień nie przywiązuje zbyt wielkiej wagi do swoich stylizacji.

ZOBACZ: TO JEDNA Z GORSZYCH STYLIZACJI PAULINY KRUPIŃSKIEJ

– Zakładam rzeczy, które mi faktycznie wpadną w oko, albo mam pod ręką coś, co mi się po prostu podoba – mówi Paulina Krupińska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Modelka przyznaje, że nigdy nie ma problemu z tym, co na siebie założyć. Przyznała, że wymyślanie idealnie przemyślanych stylizacji nie znajduje się na jej liście najważniejszych rzeczy.

– Nie jestem typową kobietą, która rano nie ma co założyć – mówi Krupińska.

style="overflow:hidden;">

– Myślenie o stylizacji i o ubraniach nie zaprząta mojej głowy i to nie jest główny temat moich myśli. Ale lubię ładnie wyglądać jak każdy – mówi Paulina Krupińska.

style="overflow:hidden;">Paulina korzysta z rad stylisty tylko przed wielkimi wyjściami, zdarza jej się wtedy również współpracować z projektantami mody.

– Przed większymi wyjściami, jeżeli wcześniej nie uzgodnię z danym projektantem, bo mam taką możliwość, że czasem mnie ubierają projektanci, to faktycznie jest tak, że otwieram szafę i nie mam się w co ubrać ze względu na to, że na taki event nie wypada pójść dwa razy w danej rzeczy – mówi Paulina Krupińska.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: PAULINA KRUPIŃSKA O SWOICH WAKACYJNYCH PLANACH

Spodziewałyście się takiej odpowiedzi?

Paulina Krupińska to prawdziwa szczęściara? Nie musi codziennie...

Paulina Krupińska to prawdziwa szczęściara? Nie musi codziennie...

Paulina Krupińska to prawdziwa szczęściara? Nie musi codziennie...