Wielkie „baby boom” zauważalne jest nie tylko w Hollywood, ale również… w Pollywood! Przyszłe mamy dumnie pozują na ściankach z coraz większymi brzuszkami ciążowymi, chwilę później prezentują idealną figurę, jak gdyby nigdy nie były w ciąży. Do takich szczęściar możemy zaliczyć m.in. Paulinę Krupińską. Modelka rozmawiała z dziennikarzami agencji informacyjnej Newseria Lifestyle i zdradziła kilka sekretów…

ZOBACZ: ROZSTĘPY? OBWISŁA SKÓRA? PAULINA KRUPIŃSKA POKAZAŁA BRZUCH I JEST ON…

Już 20 września na TVN Style rusza nowy program o tematyce parentingowej, który poprowadzi modelka.

– Broń Boże nie chcę radzić nikomu, udzielać świetnych porad, jak wychowywać dziecko, jak rozwiązywać problemy, od tego będzie specjalista, pan doktor – mówi Paulina Krupińska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">W programie poruszane będą tematy z zakresu zdrowia i wychowywania dziecka. Pojawiać się w nim będą rodzice, którzy chcą zasięgnąć fachowej porady na temat opieki nad potomstwem.

– Będę osobą towarzyszącą, która z perspektywy matki małego dziecka będzie mogła dorzucić swoje zdanie i bardziej ludzkim okiem na to spojrzeć, a nie okiem eksperta czy lekarza – mówi Paulina Krupińska.

style="overflow:hidden;">Ponad rok temu Paulina powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Przyznaje, że ciąże zniosła bardzo dobrze i…

– Jeszcze wtedy nikt nie wiedział. Czułam się znakomicie. Jeżeli druga ciąża byłaby taka sama, to może się skuszę – mówi Paulina Krupińska.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: SEBASTIAN KARPIEL BUŁECKA POKAZAŁ CÓRKĘ TOSIĘ NA INSTAGRAMIE

Spodziewałyście się tego?

Paulina Krupińska niechcący zdradziła, że... planuje kolejną ciążę?

Paulina Krupińska niechcący zdradziła, że... planuje kolejną ciążę?

Paulina Krupińska niechcący zdradziła, że... planuje kolejną ciążę?