Lato chyba nie zamierza odejść, dlatego to ostatni moment na to, by wykorzystać kolorowe farby do włosów i z przytupem pożegnać lato! A może masz już dość ciemnego brązu czy szarych włosów? Postaw na odważny kolor i nie bój się zaryzykować! Teraz możesz zaszaleć, bo… po weekendzie nie będzie po nich żadnego śladu.

ZOBACZ TEŻ: NAJNOWSZY TREND W KOLORYZACJI – KOKOSOWE WŁOSY!

Kolorowe włosy kojarzą się z letnimi festiwalami, młodością, buntem i chęcią wyróżnienia się w szarym tłumie. Ale lato warto wspominać, w końcu nic nie działa na nas tak dobrze jak wszechobecna witamina D i długie wieczory.

Na szczęście nie musisz czekać roku by znów nosić zieleń, balonowy róż czy pomarańcz na włosach. Możesz zafarbować je na kilka dni we własnym domu za pomocą farby Lime Crime, dostępnej w 11 odcieniach: od wiśniowej czerwieni po jednorożcową tęczę. Bez niszczenia włosów ani długiego okresu wypłukiwania. Dodatkowym bonusem jest fakt, że jest w 100% wegańska.

ZOBACZ TEŻ: CZYŻBY KICZOWATY TREND DOTYCZĄCY WŁOSÓW WRACAŁ DO ŁASK?

Wystarczy, że nałożysz ją na włosy na 30 minut by uzyskać delikatny, pastelowy odcień bądź na 1-2 godziny, jeśli chcesz wzmocnić kolor. Potem zmyj i ciesz się kolorem!

Na co jeszcze czekamy? Czas pożegnać lato w dobrym stylu!

Pastelowe włosy bez zobowiązań? To możliwe!
Pastelowe włosy bez zobowiązań? To możliwe!
Pastelowe włosy bez zobowiązań? To możliwe!