Kilkadziesiąt lat siermiężnego PRL-u zrobiło swoje. Z wielkim zapóźnieniem przyjmujemy dziś zachodnie wzorce zachowań, przeszczepiamy na nasz grunt zwyczaje i modę, która w innych krajach jest kultywowana od lat. Jak się to nam udaje?

Częściowo odpowiedzią na to pytanie mogą być zdjęcia z Mistrzostw Krajów Europy Środkowej w Polo, które odbywały się w miniony weekend.

Takie wydarzenie na przykład w Wielkiej Brytanii ma swoją renomę i wszyscy jego uczestnicy wiedzą, jak się do niego przygotować. Panie paradują w koktajlowych sukienkach, głowy i twarze chroniąc pod rozmaitymi, często fantazyjnymi i niebanalnymi kapeluszami.

Na turnieju, który odbywał się u nas, kilka pań starało się stanąć na wysokości zadania. Justyna Sieńczyłło wybrała na imprezę niebieską sukienkę z bolerkiem. Kreacja była może trochę zbyt cukierkowa i „weselna”, jak na taką okazję, ale w ostateczności jesteśmy w stanie się do niej przekonać. Zwłaszcza, że aktorka z wielkim pietyzmem zadbała o dodatki. Kapelusz z dużym rondem, okulary rozładowały nieco powagę sukienki.

W kapeluszu pojawiła się też koleżanka Agnieszki Krukówny. Pasiaste rondo zestawiła z sukienką w grochy.

Fenomenalnie wyglądał czarny kapelusz z szerokim rondem, w którym możecie oglądać kobietę towarzyszącą Justynie Sieńczyłło. Spódniczka – tulipan i czarna bluzka z rękawami 3/4 wyglądała naprawdę dobrze.

W kapeluszu, ale znacznie mniej eleganckim, pokazała się też Ewa Pacuła. Córeczce na tę okazję założyła dzierganą czapeczkę.

Zobaczcie zdjęcia i oceńcie wysiłki celebrytek.


Agnieszka Krukówna z koleżanką


Ewa Pacuła


Ewa Pacuła


Justyna Sieńczyłło


Ewa Pacuła


Borys Szyc, Andrzej Andrzejewski, Kaja Śródka, Justyna Sieńczyłło


Justyna Sieńczyłło