Po wielkiej fali trendów rodem z lat ‘90, przyszedł czas na modę, która opanowała świat w okolicach 2000. Mamy już kozaki w jeansach, spodziewamy się powrotu kwiaciastych sukienek z tamtego okresu a od roku obserwujemy powrót trendu na mini torebki, które przecież królowały w tamtych czasach! Cóż, możemy się poddać tym trendom albo im się przeciwstawiać – nie zmieni to jednak faktu, że wraca moda na kombinezony. Efekty widzimy już na instagramie i w sieciówkach.

ZOBACZ TEŻ: TOREBKA, KTÓRĄ MOŻNA SPOTKAĆ W SECOND HANDACH WŁAŚNIE WRÓCIŁA DO MODY. Z HUKIEM!

Pamiętam, że jako dziecko uważałam kombinezon za bardzo kobiecy strój – szczególnie gdy gwiazdy wkładały do niego wysokie szpilki. To było naprawdę coś! Moda na takie zestawienie jednak zdążyła zniknąć, zanim moja Mama pozwoliła mi nosić szpilki, zatem okrutnie tego żałowałam.

Jak widać, moda lubi wracać, więc ponownie mam okazję by poczuć lata 2000! Dzięki brytyjskiej marce Top Shop kombinezonów mamy do wyboru, do koloru. W ofercie sieciówki znalazło się miejsce na różowy sztruks, oliwkową zieleń oraz klasyczny jeans.

Instagram szybko podchwycił trend i widać, jak często pojawiają się na nim influencerki w kombinezonach. Nie dziwi nas też fakt, że ze sklepu online Top Shop bardzo szybko wyprzedają się pojedyncze sztuki kombinezonów.

ZOBACZ TEŻ: Najbardziej nostalgiczne filmy wszech czasów – melancholijne wyciskacze łez

To bardzo dobry moment, by zamówić swój egzemplarz! Albo… przeszukać garderobę Mamy! Założę się, że znajdziesz tam prawdziwe cudeńka.

Podoba Wam się powracający trend na kombinezony?