Od momentu pojawienia się na świecie Klary Lewandowskiej, Ewa Chodakowska może tylko pomarzyć o spokoju… Z każdej strony od tygodni padają pytania – zarówno ze strony fanów, jak i mediów – o to, kiedy sama zdecyduje się na dziecko…

Nie inaczej było także w przypadku jej ostatniego wywiadu, którego udzieliła wspólnie ze swoim mężem Lefteris Kavoukis Vivie. Nie pozostawiła wątpliwości… Tak, Ewa chce zostać mamą i niedługo zacznie realizować ten plan! Kiedy?

Dziecko oznaczałoby zmianę całego naszego trybu życia, na co nie jesteśmy jeszcze gotowi, jeszcze nie teraz. Myślę, że za dwa lata zdecydujemy się na powiększenie rodziny. Tymczasem mamy coś do zrobienia – zdradziła w rozmowie z magazynem.

style="overflow:hidden;">

Na razie wystarczamy sobie nawzajem, cały świat wokół nas może się zawalić, a my przetrwamy – dodał jej mąż.

style="overflow:hidden;">

Przypomnijmy, że pytaniu o macierzyństwo nie mogli oprzeć się też kilka miesięcy temu Kinga Rusin i Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN

– Do trzydziestego roku życia byłam przy stole zawsze pytana, kiedy w końcu wyjdę za mąż. Teraz jestem pytana, kiedy pierwsze dziecko. Jak będzie pierwsze, to będę pytana kiedy drugie. Tak, że spokojnie… Teraz jesteśmy na takim etapie, że chcemy faktycznie nacieszyć się sobą z mężem. To jest taki moment kiedy troszeczkę zwalniamy tempa, bo ostatnie pięć lat było absolutnie szalone i poświęciliśmy się w 100% pracy. Nawet ten czas spędzony razem krążył wokół projektów. – stwierdziła w rozmowie z prowadzącymi.

style="overflow:hidden;">

– Oczywiście, dziecko jest projektem na całe życie i tutaj oboje się zgadzamy, że to bardzo odpowiedzialny projekt, konsekwentny… – dodała.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: Podczas gdy Ewa Chodakowska zjada 30 pierogów, Anna Lewandowska….

Cóż… Czyżby fani rozpoczęli właśnie niecierpliwe odliczenie?