Siostra Kim Kardashian, Khloe, już jakiś czas temu postanowiła całkowicie zmienić swoje życie i wyjść z cienia swojej „idealnej” rodzinki. Celebrytka bardzo schudła i zaczęła dbać o swoje ciało. W taki oto sposób stała się prawdziwą królową fitness. Na siłowni spędza długie godziny, a na ogromną kolekcję ubrań sportowych potrzebowała… oddzielnej garderoby!

ZOBACZ TEŻ: WOJNA KARDASHIANEK NA… POŚLADKI – KHLOE PRZEBIŁA KIM?

Dla chcącego, nic trudnego! A w szczególności, gdy jesteś gwiazdą i masz dom o powierzchni małego (lub dużego!) pałacu! Khloe zapragnęła garderoby, w której będzie trzymała wyłącznie swoje sportowe ubrania. Zaprojektowała ją Lisa Adams, projektantka, która specjalizuje się w tworzeniu takich szaf! Pomieszczenie, albo raczej pomieszczenia, mają powierzchnię 150 metrów kwadratowych, czyli tyle, co niemały dom! W „szafie” wszystko idealnie poukładane jest na swoim miejscu, największe wrażenie zrobiła na nas ogromna kolekcja butów, które na białych półkach tworzą prawdziwą tęczę.

Jestem całkowicie zakochana w mojej sportowej garderobie! To zdecydowanie moja ulubiona szafa! Pokazuje ją wszystkim swoim gościom! – powiedziała Khloe.

style="overflow:hidden;">Okazuje się, że Kardashianka pokazuje ją nie tylko znajomym, ale również całemu światu. Sesja zdjęciowa została zorganizowana przez magazyn Self.

Nie tylko Khloe kocha swoją szafę! My również jesteśmy w niej zakochane!

Dear @khloekardashian – we’re completely obsessed with your fitness closet designed by @laclosetdesign❗See more pics on self.com

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika SELF Magazine (@selfmagazine)

Closet designer closet goals in @khloekardashian #fitnesscloset #fitness #laclosetdesign #shoegame

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lisa Adams (@laclosetdesign)

Saturday

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Khloé (@khloekardashian)