Deynn to aktualnie jedna z największych ulubienic portali plotkarskich. Tak, dzień bez pojawienia się o niej wzmianki w mediach to dzień stracony… A że blogerka regularnie bombarduje swoich obserwatorów nowymi zdjęciami, dostarcza tym samym całej masy tematów… Dzisiaj przychodzimy z jej najnowszą fotką, obok której nie dało się przejść obojętnie…

ZOBACZ: DEYNN JEST JUŻ GOTOWA NA DZIECKO? NA FB: MARZĘ O SWOIM BOBASIE, ALE…

Dzień jak co dzień – Deynn podzieliła się kolejnym selfie. Tym razem uwagę zwróciła w szczególności dolna część zdjęcia… Blogerka nie założyła stanika, pierś „wyskoczyła” z oversize’owego swerta. Spodziewacie się hejtu w komentarzach? My byłyśmy zaskoczone, bo pod zdjęciem nie ma ani jednego negatywnego komentarzach. Chociaż nie wiemy, na ile komentarze na jej Instagramie są wiarygodne, bo od dawna zarzuca się jej kasowanie tych nieprzychylnych.

– @deynn cycek Ci widać!!!11! 😱😱😂😘

– Cycu też chciał ćelfika 😅

– Zobaczyłam piekne zdjecie 😍 później pojawiła sie myśl: na bank zaraz ktoś sie czepi, ze bez staniczka, bo przeciez żal dupe ściśnie. Wchodze w komentarze, na szybkiego przeglądam i jakie moje zaskoczenie.🤗 W koncu jacyś przyzwoici ludzie, a nie żmije co by każdemu wytknęly drzazge w oku, a w swioim belki nie widzą. 🙄 oby takich złośliwcow bylo coraz mniej wokol nas – czytamy pod zdjęciem.

ZOBACZ: KIEDY PISALI KSIĄŻKĘ, DANIEL MAJEWSKI POZNAŁ WSTYDLIWY SEKRET DEYNN

Przesada?

🏡🍂 #home

Post udostępniony przez MARITA SÜRMA (@deynn)

🐭💪🏽 #lubiejetrenowac

Post udostępniony przez MARITA SÜRMA (@deynn)

black&white 💅🏽💋 @neonailpoland #neonail #neonailpoland

Post udostępniony przez MARITA SÜRMA (@deynn)