Garderoby gwiazd to jeden z naszych ulubionych tematów. Regularnie prezentujemy Wam, jak wyglądają przepastne szafy lub oddzielne pomieszczenia, w których znane Panie trzymają swoje ubrania i dodatki. Dzisiaj mamy dla Was video, które pojawiło się na facebookowym profilu Beyonce. Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ: KIM KARDASHIAN POKAZUJE JEDNĄ Z GARDERÓB W SWOIM DOMU

Diwa postanowiła pochwalić się swoim obserwatorom koncertową garderobą. Pomieszczenia, w których do występu przygotowuje się gwiazda i jej tancerki, rozmieszczone są na bardzo dużej przestrzeni. Nic dziwnego, w końcu ekipa jest bardzo liczna, a każde kolekcje show Queen Bey jest jeszcze bardziej dopracowane i perfekcyjne…

Właśnie dlatego nie może zabraknąć licznych przebieranek. Gwiazda podczas koncertów prezentuje co najmniej kilka różnych strojów. Podobnie jak jej zespół, który (nie tylko) wizualnie jest z nią idealnie zgrany. Stroje Beyonce zostały zaprojektowane przez znanych kreatorów mody. W jej koncertowej garderobie znajdziecie m.in. projekty Balmain, Roberto Cavalli czy Dsquared2.

Na backstage’u znajduje się również kilka krawcowych, które z razie potrzeby są w stanie w ekspresowym tempie naprawić uszkodzone podczas występu kostiumy.

ZOBACZ TEŻ: BEYONCÉ I JAY Z NAJBOGATSZĄ PARĄ SHOW-BIZNESU

Jesteśmy pod wrażeniem!