Tytuł najlepiej ubranej kobiety roku nie zawsze musi należeć do projektantki mody lub sławnej modelki. Tegoroczne zestawienie prestiżowego magazynu wybrało najlepiej ubraną kobietę świata, i jak się okazuje, wcale nie jest nią Bella Hadid czy Anna Wintour.

Zakończenie roku to czas podsumowań, również tych związanych z branżą mody. Portal lyst.com jak co roku stworzył ranking najlepiej ubranych kobiet świata. Na pierwszym miejscu znalazła się Meghan Markle.

Meghan Markle znów w ogniu krytyki. Wyniki ankiety pokazały brutalną prawdę

To wyjątkowe wyróżnienie, które w tym roku przypadło Amerykance. Według portalu to właśnie Meghan Markle stała się prawdziwą ikoną mody 2019 roku. Jej stylizacje były niesamowicie popularne, a wzrost liczby wyszukiwań ubrań podobnych do tych, które nosi księżna wzrosły aż o 216%. Szczególnie atrakcyjna okazał się jeden, konkretny model sukienki.

Kiedy księżna odbywała podróż do Południowej Afryki jej ulubionym krojem była sukienka koszulowa. W tym czasie pojawiła się w 5 podobnych stylizacjach, co szybko wywołało zainteresowanie wśród użytkowników. Wzrost liczby wyszukiwań podobnych modeli sukienek wzrósł o ponad 45%.

Zniknął koczek Meghan Markle. Księżna wybrała fryzurę z lat 60.

Księżna Meghan swoim stylem wyprzedziła nawet takie gwiazdy jak: Rihanna, Bella i Gigi Hadid i inne sławne modelki i aktorki z Hollywood. Na drugim miejscu w rankingu najlepiej ubranych kobiet znalazła się Zendaya. Jeśli zaś chodzi o ranking najlepiej ubranych mężczyzn, ranking wygrał amerykański aktor filmowy Timothee Chalamet.