W ostatnim czasie inwestowanie w luksusowe torebki stało się popularnym sposobem na zabezpieczenie kapitału, a nawet pomnażanie zysku. Modele od najbardziej prestiżowych marek, takich jak Hermès, czy Chanel postrzegane są przez ekspertów jako cenne aktywa inwestycyjne. Można tutaj wspomnieć chociażby o Hermès Birkin, Chanel 2.55 czy Louis Vuitton Speedy, które z upływem lat zyskują na wartości, a ich unikalność, wysoka jakość wykonania i ograniczona dostępność sprawiają, że stają się obiektami pożądania kolekcjonerów na całym świecie.

Do grona wyżej wymienionych klasyków dołącza właśnie nowa ikoniczna torba. Mowa o skórzanej Margaux od marki The Row. Co warto o niej wiedzieć?

Bawełniane T-shirty na wakacje. Must have w kapsułowej garderobie

Torebka Margaux od The Row

The Row to marka założona w 2006 roku przez bliźniaczki Mary-Kate i Ashley Olsen, a stworzony przez nie model torby Margaux to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych produktów na modowym rynku. Torebka charakteryzuje się minimalistycznym i eleganckim designem, typowym dla estetyki The Row. Ma czyste linie, prostą formę i subtelne detale.

Ostatnio na zakup tego modelu zdecydowała się Julia Wieniawa.

Marzyłam o tej torebce. Ma przepiękny czekoladowy kolor, jest absolutnie iconic. Mówi się teraz w branży modowej, że torebka z The Row jest nową Birkin i warto w nią teraz inwestować. Wygląda trochę jak torba lekarska, więc nie ma w niej nic specjalnego, ale właśnie to, że jest taka minimalistyczna czyni ją taką wspaniałą. Musiałam się wam pochwalić. Prezent ode mnie dla siebie. Cudna

– wyjaśniła na Instagramie aktorka, przy okazji prezentując fanom swój nowy zakup. Cena wybranego przez nią modelu to 5 750 euro, czyli około 25 tys. złotych.

Zobacz także: Mama Ginekolog pochwaliła się drogą torebką. Wywołała burzę w Sieci

3 źródło: Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/juliawieniawa/)
5 źródło: Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/juliawieniawa/)