Anna Jagodzińska, mimo że kilka lat temu zrobiła sobie małą przerwę w karierze, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek.

Jasnowłosa piękność spacerowała po wybiegach na całym świecie i zdobiła kampanie największych domów mody. Okazuje się, że modeling to nie jedyna pasja Ani i właśnie zrealizowała swoje wielkie marzenie.

Lily Aldridge przyznała, że dieta Aniołków VS jest ciężka!

Modelka otwiera restaurację z wegańskim jedzeniem w Warszawie i przyznaje, że jest zagorzałą weganką. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską powiedziała, że od lat nie je mięsa i wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego.

Jestem stuprocentową weganką, nie mogę nawet zjeść kwiatka, bo czuję, że coś zabijam. A u mnie w restauracji będzie piękne danie posypane kwiatkami. Już jak miałam sześć lat nie cierpiałam mięsa. Mama nakładała mi mięso na talerz, a ja je zostawiałam.

Oto sekret zgrabnej figury Ani Jagodzińskiej: jest weganką!

Do you think I have enough of yummy #juices 😍😱😎 #greenjuice #beetjuice #thinklove #mixing and #matching #supply

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Jagodzinska (@annajofficial)

DZIEŃ ZIEMI!!! 🌍 EARTH DAY 🌎 , celebrujmy 🌏 lets celebrate Doceńmy Matkę Ziemię wybierając jedzenie ostrożnie i starannie, wspierając lokalne rynki, rolników i produkty ekologiczne, którymi Matka Natura nas obdarowuje 💕 w Think Love @thinklovejuices do produkcji najbardziej pożywnych i najzdrowszych soków wybieramy jedynie organiczne, lokalne produkty ✌ jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować Wam jeden z naszych soków, KOCHAJ MNIE ❤️❤️❤️ – jabłka, jarmuż , szpinak, cytryna – Lets appreciate Mother Earth by choosing food cautiously and with care, support local markets, farmers and organically grown food that mother nature is gifting us here at Think Love @thinklovejuices we choose only organic ,locally grown produce in order to produce the healthiest most nutritious juices ✌️ proud that we can present you one of our juices made with Apple, Kale , Spinach , Lemon and LOVE #thinklove #loveyourself #earthday #nature #gems #giveback

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Jagodzinska (@annajofficial)