Tak, premiera filmu o Wonder Woman to jeden z gorętszych punktów w kalendarzu każdego fana kina bazującego na komiksach. Kultowa postać razem z najnowszą ekranizacją w reżyserii Patty Jenkins zyskała zupełnie nowy wymiar. Oto w końcu na ekranie możecie zobaczyć zdecydowanie inny obraz kobiety, niż ten, do którego jesteście przyzwyczajone.

Nie bez znaczenia jest tu oczywiście wybór odtwórczyni głównej roli. Wonder Woman, Diana z Themysciry w nowej odsłonie zyskała twarz Gal Gadot. Był to strzał w dziesiątkę!

Okazuje się, że aktorka staje się aktualnie inspiracją dla kobiet nie tylko ze względu na odtwarzaną przez siebie rolę, ale i sytuację, w jakiej znalazła się, kręcąc zdjęcia do filmu.

To jedna z gorętszych informacji ostatnich dni. Gal przez większość czasu odgrywając rolę Wonder Women była w ciąży! Trwało to w sumie pięć miesięcy. Co więcej, gdy w drugim trymestrze brzuszek gwiazdy zaczął być już widoczny, kostium aktorki musiał zostać lekko przerobiony. Oznaczało to wycięcie dziury w miejscu brzucha i przysłonięcie jej zieloną wstawką. Aktorka skomentowała to w jednym z wywiadów.

Na zbliżeniach wyglądam po prostu jak Wonder Woman. Na szerokich ujęciach wyglądałam dożo zabawniej, jak Wonder Woman w ciąży z Kermitem.

style="overflow:hidden;">

Co ciekawe, Gal dopóki mogła nie chwaliła się ciążą przed wszystkimi współpracownikami. Obawiała się specjalnego traktowania z ich strony. Tak – w tajemnicy przechodziła przez okres porannych mdłości i niedyspozycji pierwszych miesięcy ciąży. Cały czas będąc oczywiście dyspozycyjna na planie filmowym.

Prawdziwa Wonder Woman…

Dodajmy, że aktorka w marcu powitała na świecie swoją drugą córeczkę.

3 in 2 in 1 photo. Strike a pose! 🤰🏻💃🏻✌🏼

Post udostępniony przez Gal Gadot (@gal_gadot)

Oto prawdziwa Wonder Women! Gal Gadot podczas kręcenia filmu była w ciąży...

Oto prawdziwa Wonder Women! Gal Gadot podczas kręcenia filmu była w ciąży...

Oto prawdziwa Wonder Women! Gal Gadot podczas kręcenia filmu była w ciąży...