Dzisiejszy sposób zdobienia paznokci w niczym nie przypomina tego, co jeszcze kilka lat temu wyczyniałyśmy samodzielnie we własnych domach. Wykałaczki, odpryski i zawsze dotknięty lakier – to dzisiaj pieśń przeszłości. Wiele ułatwień i narzędzi, jakie zostały od tamtych lat wprowadzone na rynku kosmetycznym, skutecznie zmieniło nasze myślenie o domowym mani. Skoro jesteśmy już takimi ekspertkami, to może czas na eksperymenty? Oto najciekawsze i dość proste stylizacje paznokci, które często widujemy na instagramie.

ZOBACZ TEŻ: KENDALL JENNER ZNOWU SZALEJE Z PAZNOKCIAMI POTWIERDZAJĄC, ŻE TO BĘDZIE MODNE!

Tęczowo mi

Kto z nas za dzieciaka nie marzył o noszeniu kolorowych paznokci w różnych odcieniach? Dorosłość to właśnie ten czas, gdy przychodzi pora na spędzanie dawnych marzeń. Polecamy!

Księżycowy blask

Nie tak dawno pisałyśmy o tym, że ten styl właśnie staje się szalenie popularny. Nie minęło dużo czasu i voila! Teraz jest wszędzie! Spodziewamy się, że duży wpływ na to miała moda na minimalizm.

A w głowie pstro!

Podobne paznokcie noszą gwiazdy, w tym oczywiście Ariana Grande, która znana jest z eksperymentowania z paznokciami. Wystarczy trochę pasteli i pomysłu, by stworzyć naprawdę boskie mani.

Krowie łatki

Zaczęło się od Kendall Jenner, która powiedziała w wywiadzie dla Allure, że czekała na ten trend od dawna i bardzo ją cieszy, że wraca. Co takiego w nim widziała? Nie dowiemy się, póki same nie spróbujemy!

ZOBACZ TEŻ: Manicure, który każda z nas będzie chciała zrobić sobie na wiosnę. Z pewnością przykuje spojrzenia!

Skarb na paznokciach

Perełki zeskoczyły ze spinek i przeniosły się na dłonie. Widzimy je na pierścionkach i bransoletkach oraz na paznokciach! Odpowiednio przymocowane nie powinny być uciążliwe podczas codziennych czynności.

Bogato zdobione

A może zamiast kombinować i starać się na wyrost… zabawić się w artystę? Chwyć za pyłek z brokatem i przysyp nim delikatnie paznokcie. Kto wie, może odnajdziesz w sobie nowe powołanie?

Co Wy na to?